Közösség

Vélemény:

 

61 Halálos iramban 8

(2017)

Halálos iramban 8

 
HE7EDIK   2017.04.14 14:45
0

Nekem az előző rész tetszett a legjobban: zseniális rendező, egyedi húzások, cool zenék és pergő akciók. Plusz, Statham behozatala is nagy húzás volt. Dehát, a shownak folytatódnia kell....az akciók most is a helyükön, bár szerintem a 7 közelében nincsenek, no meg F. Gary Gray lopkod rendesen Wantól, gondoljunk csak a megperdülő kamerákra, plusz lenyúlják a Fegyverek istene végét, a Halj meg máskorból a filmvégi jégfutamot, s azt a vontatókábeles részt is láttam már máshol....no de a sztori. Na az szánalmas, s ennek oka egyszerű: nyújtják a franchiset mint a rétes tésztát, s ennek a forgatókönyv issza meg a levét. Mert egyszerűen már nincs mit elsütni. Korábban Letty fordult a család ellen, aztán kigyógyult amnéziájából, szereplők jöttek-mentek, most meg a fővezír fordít hátat a családnak. S bár a filmvégi csavar mindent megmagyaráz, mégis a sztori döbbenetesen gyenge. Shaw és Hops haverok lesznek, Shaw öcsikéje átáll a jó oldalra és a többi....nem akarok mindent lelőni. Az embert kikapcsolja, de már most érződik az egész széria nyakatekert mivolta és kezd átmenni önmaga paródiájába....persze amég ennyit termel hol érdekel ez bárkit. Jószívű négyes.