Közösség

Vélemény:

 

67 Solo: Egy Star Wars-történet

(2018)

Solo: Egy Star Wars-történet

 
prongs2001   2018.06.03 18:18
0

Elég érdekes volt így látni Han-t mint romantikus lelket hisz elég komornak ismerhettük meg. De talán így nagyobb rálátás nyílik, hogyan is fejlődött ki a személyisége. Dryden Vos szerepét nagyszerű színész kapta meg, hitelesen előadta a gengszter karakterét. Én azért is vártam, hogy többet megtudhassak a hátteréről. Azonban csalódtam mivel nem rukkoltak elő semmi újjal, sőt nem hogy újjal nem de még azt a kellemes Star Wars hangulatot sem kaptam meg teljes egészében. A zenének hála volt némi feelingje ami azért pontot ér. A cselekményét tekintve pörgős volt és nem lazsált a film habár el kell ismerni, hogy olyan semmilyennek hatott. Nem érződött, hogy tétje lenne a dolognak. Nem sok humoros pillanat volt benne és ami volt is nem volt több gyenge próbálkozásnál, a teljes film akcióból állt ki és semmi se volt ami a drámai oldalát is megmutatta volna a történetnek. Ebből is látszik, hogy nem feltétlen lesz izgalmas egy történet ha tele van páholással. A szerelmi szálra csak húztam a számat, ebben a tekintetben pont olyan lelketlen volt mint maga a harci jelenetek. Semmi töltete nem volt. Mások a karácsonynak jobban örülnek mint azok ketten egymásnak. Chewbacca szereplése viszont üdítő színfolt volt a filmben ahogy Lando robotjáé is. A film lényege lett volna, hogy megismerjük Han előéletét azonban ez a film szórakoztató és aranyos is de valahogy nem volt hiánypótló szerepe. Ergó nem sokat tett hozzá Han karakteréhez. Ez lehetne jobb is kár, hogy nem tudjuk már meg, hogy milyen lett volna a két eredeti rendezőjével a film. Így viszont sajnos elég könnyen feledhető alkalmi filmnek felel csak meg. Erős közepes.