Közösség

Vélemény:

 

63 Hogyan legyél latin szerető

(2017)

Hogyan legyél latin szerető

 
HercegPeter   2018.06.11 21:11
0

Számomra az év meglepetésfilmje. Nagyon bejött a humora. Tetszik ez a fordított felállás, hogy most nem egy nő az aranyásó. Az igaz, hogy volt benne néhány kínosabb jelenet is, amit szívesen nélkülöztem volna, de a legtöbb vígjátékban ez már csak így megy. A színészekről nekem az jött le, hogy élvezték a szerepüket és a forgatást. Külön kiemelném Salma Hayek-ot, aki 50 felett is egy igazi bombázó és a karakterét, aki vígjátékokban ritkán látható szinten normális, mégis vicces szereplő. Ő és Eugenio Derbez remekül működtek együtt. Üdítő volt látni ezt a hétköznapiságot, mivel mostanában általában az idiótizmus az egyik legnagyobb humorforrás. Persze erre is volt példa, Kristen Bell éppen Hayek ellenkezőjét nyújtja itt. A kisebb szerepekben is megbújik néhány jól ismert karakter (Michael Cera, Robb Riggle vagy Rob Corddry), ami tovább dob a filmen. Amiben pedig biztos vagyok, hogy Mckenna Grace a jövőben szupersztárrá fog válni. A sok hülyéskedés mellett jut idő komolyabb jelenetekre is, amit aztán megint egy kisebb poénnal dobnak fel. Összefoglalva, remek színészek, jó poénok és jó történet.