Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Hogyan legyél latin szerető

(How to Be a Latin Lover)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Maximót, a vén gigolót élete meglepetése éri, amikor a 80 éves gazdag felesége lecseréli egy fiatal autókereskedőre. Mivel a fényűző házából is kirakják, kénytelen rég nem látott testvéréhez és imádni való fiához beköltözni. Maximónak hiányzik a megszokott luxus, és míg mindent bevet annak érdekében, hogy elcsábítson egy özvegy milliárdost, kisiskolás unokaöccsét is beavatja a csajozás trükkjeibe. (Forgalmazza: Big Bang Media)

(Pajor Sándor)

2017. 05. 14. 19:00

Szerintem a borítója nem a legsikeresebb módon tudja moziba csalogatni az embert, de egész kellemes csalódás volt. A sztorija kerek, és a poénok mellett felmerülnek komoly gondolatok is, tehát nem egy állatságban gazdag, könnyesre röhős filmről beszélünk. A főszereplő karakterek szerethetőek, és a kisráccal nagyon jól működik a páros.
A film hossza sajnos rásegít arra, hogy néhol ellaposodjon, de nem a tucatvígjátékok közé tartozik, érdemes egyszer megtekinteni.

VK
2017. 05. 15. 15:28

Szórakoztató film, jó a humora, de semmi extra. Sok hasonló filmet láttam már. Sablonos, de egyszeri nézésre kellemes kikapcsoldást nyújtott, vannak jó poénok benne.

2017. 05. 07. 14:21

Hát klisékből nincs hiány ebben a filmben, de összességében mégis kellemes csalódást volt, mert csak összeállt az egész és szórakoztató vígjátékká. Egy kicsivel jobb forgatókönyvvel és gegekkel emlékezetes mozi lehetett belőle, de műfajában belül így is bőven megérdemli a 4 csillagot.

Mckenna Grace
Rob Corddry
Linda Lavin
Michael Cera
Rob Lowe

Ebben a filmben alakítja Eugenio Derbez karrierjének első, teljes egészében angol szerepét.

A Hogyan legyél latin szerető posztere (melyet a fenti galériában is láthattok) egy frappáns utalás a szintén 2017-ben bemutatott A sötét ötven árnyalata című filmre.

Salma Hayek ezzel a filmmel nyerte el a CinemaCon 2017-es Vanguard Award-díját, melyet 2017. március 30-én vehetett át a Las Vegas-i Caesars Palace hotelben.

VOX.hu - Hogyan legyél latin szerető
Mindent összevetve tehát a Hogyan legyél latin szerető rácáfol az előítéletekre, ám sokkal ütősebb is lehetett volna, ha nem próbál minden komédiaklisét belesűríteni, ha 20-25 perc hiányzik belőle, és ha több jó poén kerül a képletbe. Így egy korántsem ciki, és könnyen fogyasztható, de a rekeszizmokra nem túl veszélyes szösszenet lett az eredmény. 60/100