Szívek doktora

1. évad (2011) - 22 epizód
2. évad (2012) - 22 epizód
3. évad (2013) - 22 epizód
4. évad (2014) - 10 epizód

A fiatal doktornő, Zoe, hogy átvegye apja praxisát, egy alabamai kisvárosba, Bluebellbe költözik. A nagyvárosi életmódhoz szokott lány nem találja a helyét, ráadásul társorvosa sem könnyíti meg a helyzetét. Egyedül a korábbi focistára, a város jelenlegi polgármesterére… Több

Premier (HU): 2015.01.05.

2023.02.07 Anna83

Számomra az egyik legkedvesebb sorozat, számtalanszor újranéztem már, de minden alkalommal újra és újra magával ragad. Nagyon szeretem a hangulatát, a könnyedségét. Kedves, szívmelengető, jókedvre derítő sorozat, szerethető karakterekkel.

2022.10.27 Dorkateo

Szépen csomagolt, lágy rózsaszín fényekben tündöklő habos babos üres lufi. A konfliktusok egy béna gimis sorozat szintjén mozognak, a karakterek eltúlzottak és egyoldalúak, az orvosi tévedéseket pedig egy gyakorló anya is simán kiszúrhatja. A főszere... Több

2017.04.11 indingo

Csak a közepétől néztem a sorozatot, kezdetben semmi extrának nem tűnt, de utána eléggé megkedveltem. Helye, romantikus csajos sorozat. Egyszer lehet, hogy újranézem.

2017.08.22 Deku

Baráti ajánlásra vágtam a sorozatba, ami először nagyon gyengén indított de szerencsére maradtam vele és bizony szórakoztatóvá vált. Még így férfi szemmel nézve is nagyszerű.

2017.11.04 Bazzzsi

Rachel Bilson nagyon helyes színésznő, de ez a sorozat nem volt egy nagy durranás. Mindig félreértettek valamit, mindenki másba volt szerelmes. Minden rész erről szólt.

Bluebell kisváros főterének forgatási helyszíne ugyanaz a filmgyári főtér, mint a Gilmore Girl sorozatnak (Starshallow). Néhány házat más színűre festettek, de így is felismerhető.Szerző: Dorkateo