Közösség

Vélemény:

 

41 Countdown

(2016)

Countdown

 
HercegPeter   2019.03.17 21:41
0


Talán nem túlzok, ha azt mondom, ez minden idők egyik legklisésebb akciófilmje. Adott egy izmos, jóképű zsaru, aki sajátos módszerei miatt folyamatosan új társat kap, mert senki sem akar vele dolgozni. Pedig ő elmondja a varázsigét: én egyedül dolgozom. A következő társa (igazából a felettese, de vele dolgozik) egy fiatal, csinos nő, aki a legkisebb szabályszegést sem tűri. A rossz fiú természetesen orosz (de lehetett volna arab is) terrorista. Hősünk gond nélkül besétál az orosz konzulátusra, halomra veri a biztonsági őröket, kiszedi az információt a sáros nagykövetből és kisétál. Persze a végére a csaj is felrúgja a szabályokat, hogy megtudják menteni az elrabolt kisgyereket. A kedvenc jelenetem az, amikor megkötözött kézzel kezdenek el verekedni a kocsiban és a gyorskötöző egy pillanat alatt eltűnik a kezekről. Teljes mértékben kár volt leforgatni a filmet, mert biztos vagyok benne, hogy aki elolvassa ezt a pár sort, az már látta is ezt a filmet. Nem ezekkel a szereplőkkel, de tuti hogy már látta. Ne nézd meg, hacsak nem vagy az egyik szereplő legelvetemültebb rajongói között. Nem kifejezetten rossz, de nem éri meg azt a másfél órát.