Közösség

Vélemény:

 

73 Szerelembe gurulva

(2018)

Amikor az élet mutat utat....

 
mamiéstöti2   2018.12.31 23:03
0

Nem vagyok a romantikus filmek nagy kedvelője, de ezen a filmen én nagyon jól szórakoztam és rengeteg tanulságot leszűrtem belőle. Nagyon aktuális filmnek tartom, mert a férfi főszereplő pont olyan, mint akit manapság a zsebéből húz elő az ember. Tele van pénzzel, így már nem kihívás neki, a mai "olcsó"m vagyis a pénzre utazó nőket becserkésznie, ezért profilt váltva más bőrébe bújva cserkészi be áldozatait, mely megtestesített személyek persze nem olyan sikeresek, mint Ő. Egy ilyen kisstílű hazugsága csapdájává válik azonban, mert a szexi ápolónőnek beadott mese, miszerint tolókocsis, a lehető legrosszabbul sül el. Ugyanis véletlenül az ápoló nővére valójában tolókocsis és persze a nő van olyan agyafúrt, hogy összehozza a két szerencsétlenül járt embert, akik lehet, hogy évek óta egymásra várnak. Ebből az alapszituációból sikerül egy mély érzelmi világú, remek humorú és rendkívül intelligens történetet kialakítani. A film hangulata is nagyon modern, valamint a zenéje is egészen egyedi, nagyon színes. A film mondanivalóját nem lövöm le az érdeklődők kedvéért, de annyit elmondhatok, hogy nagyon konkrét, egyenes és őszinte jelentőséggel bír, ami minden ember számára kulcsfontosságú az egészséges emberi létezéshez.