Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Volt egyszer egy Amerika

(Once Upon a Time in America)
Volt egyszer egy Amerika

Tartalom

Noodles New York városának szegénynedegyében nőtt fel, de barátaival az évek során Amerika legrettegettebb gengsztereivé váltak. Négyük szoros barátsága azonban veszélybe kerül, amikor egyikőjükről kiderül, spicli lett. Sergio Leone klasszikusa a különböző idősíkok között ugrálva mutatja be a négy gengszter sorsát.

2016. 01. 25. 18:47

A modern (hetvenes évek +) amerikai gengszterfilmek egyik alapműve, csodálatos alkotás. Néhol vontatottnak éreztem kicsit, de ennek biztosan csak a nagyon hosszú játékidőhöz van köze.

2016. 10. 13. 14:32

Nagyszerű gengsztertörténet és annak ellenére hogy nagyon hosszú film nem untatott, sőt maradandó élményt nyújtott megfogtak a karakterek és maga a történet. Érdemes megnézni mert nagyon szórakoztató jó kikapcsolódást.

2015. 03. 20. 16:17

Az egyik legjobb gengszterfilm, amit valaha készítettek, simán megállja a helyét a Keresztapa filmek mellett, sőt! Sajnálom, hogy nem moziban láthattam, de az élmény így is csillagos ötös.

Adrian Curran
William Forsythe
James Hayden
James Woods
Robert De Niro

A film valamivel több, mint 5M $-t keresett az amerikai mozikban.

A gyártási költségek nagyjából 30M $-t tettek ki.

Állítólag több év győzködés után engedélyezte az eredeti regény írója Harry Grey, hogy megfilmesítsék a könyvét.

Smoking Barrels: Volt egyszer egy Amerika
A Volt egyszer egy Amerika méltó párja a Volt egyszer egy Vadnyugatnak, mindkettő abba a kategóriába tartozik, ami miatt feltalálták a mozgóképet, máig életre szóló élményt tudnak nyújtani a nézőjüknek. Örök darab! 9/10