Volt egyszer egy Amerika

Once Upon a Time in America

2024.02.21 Schumy1

Voltak benne jó részek, de nekem túl hosszú és lapos volt sokszor. A színészi játékkal nem volt bajom, hisz De Niro a maffiafilmek királya, persze a többiek is hozták a prímet.

De Niro, és Conelly viszi a pálmát ebben az alkotásban. Remek film, és görbe tükröt mutat a kor amerikájának. Kissé hosszú, de mindenképpen érdemes megnézni, mert a nyolcvanas évek egyik kimagasló alkotása. Ajánlott kategória.

2020.12.27 Ildikó Bacskai

Üdítően felépített, sablonoktól mentes maffiahistória Sergio Leonetól, a film zenéje is megállja a helyét, de Morricone ezzel nem okoz különösebb meglepetést, zseniális, mint mindig. Parádés szereposztás, bár őszintén engem nem ez fogott meg, hanem a... Több

2015.04.25 Yosihiro

Robert de Niro miatt néztem meg a filmet. nagyon jól sikerült szerintem a legjobb filmek közé sorolható! Nagyon jól visszaadja az amerikaki életet. Ezt látni kell minden filmrajongónak. Üdv Yosihiro

2017.07.10 Deku

A legjobb dolog Robert De Niro játéka volt számomra. Bár azért Joe Pesci is nagyon tudta mi kell a népnek. Kellemes hangulatot teremtett és ez a legnagyobb erőssége ennek a filmnek. Igazán rosszat nem is tudnék említeni mert jól szórakoztatott.

2018.12.10 MP170506

Véleményem szerint ezt a filmet a hosszúsága egy kicsit túlzó, de ettől függetlenül jó film. A színészek, szereposztás kiváló lett. Nagyon jók a gyerekszínészek is és tetszett, hogy még hasonlítanak is a felnőttekre. A film hangulata magával tudja ra... Több

2020.12.11 elekm90

Csodás és grandiózus film Sergio Leonetól. Nagyon szép íve volt a történetnek, kifejezetten tetszett a tempója, sajnos a mai világban kevesen ülnek neki, pedig megéri. Bár a nem lineáris történetvezetés miatt eleinte nem mindent értettem, így legaláb... Több

2019.04.05 MidoD7

Mivel ez az egyik legkedvencebb filmem, semmi rosszat nem írhatok róla. Csúcs film, odavagyok érte. Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

2018.03.21 Queenakasha

Nekem lehet akármilyen jó egy film ez már túl hosszú. Ettől függetlenül nagyon tetszett, erdekes volt a különböző korokat végignezni és a színeszek nagyon jók voktak, külön meglepődtem Jennifer Conellin.:)

2021.04.23 Péter Fazekas

Szuper

Nagyszerű film nagyszerű színészekkel, és a zenéje is marha jó.

2019.07.15 ZozArt89

Picit lehetett volna rövidebb is, de ez nem megy a minőség rovására. Tökéletes volt a szereplők választása a karakterekhez, és maga a történet is azonnal beszippant.

2015.11.21 irongozu

Ez egy igazi gengszterlegenda, gyermekkortól felnőttkorig végigkísérve az eseményeket. Robert De Niro emlékezetes alakítást nyújt ebben a filmeposzban.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A filmtörténelem egyik kiválósága. A számos kiváló színészek között ott van Jennifer Connelly, akinek ez volt az első ilyen nagy filmes szereplése. Kiváló sztori, pazar alakítások, korhű képi világ stb. stb. Erősen ajánlott film. Nagyon stabilan 10/10

2016.01.25 juhasz-david93

A modern (hetvenes évek +) amerikai gengszterfilmek egyik alapműve, csodálatos alkotás. Néhol vontatottnak éreztem kicsit, de ennek biztosan csak a nagyon hosszú játékidőhöz van köze.