Közösség

Vélemény:

 

75 The Death of Superman

(2018)

The Death of Superman

 
Bakugan   2023.04.27 16:17
2

Szerintem kijelenthetem, hogy ha már élőszereplős adaptációkban nem is, animációs filmek terén nagyon ott van a Warner. Elkezdtem megnézésmi az összes DC Animated Movie Universe filmet, és bár volt pár felejthetőbb darab, eddig nem csalódtam. Miután volt szerencsém olvasni a film alapjául szolgáló képregényt, így vártam már, hogy megnézzem, mit hoznak ki belőle filmként. Volt nem kevés eltérés az alaptól, de szerintem teljesen szükségszerű változtatások voltak, amik hozzáadtak a végeredményhez. Egyedül talán a karakterek ábrázolását, jelmezeit volt kicsit nehezebb megszokni, Doomsday ábrázolása például kifejezetten gyengére sikerült véleményem szerint, mindezek ellenére egy egyedi képet adtak a filmnek. Meglepően Rainn Wilson szerintem tökéletes választás volt Lex Luthor hangjának, ami sajnos kevésbé mondható el Jerry O'Connell Supermanjéről. Összességében egy bármilyen korosztály számára élvezetes filmről volt szó, képes végig lekötni a néző figyelmét, és a vége is egész szívbemarkoló jeleneteket tartogat számunkra.