Közösség

Vélemény:

 

77 A Willoughby testvérek kalandjai

(2020)

A Willoughby testvérek kalandjai

 
Zoltán384279   2022.01.05 19:54
0

Nem a Netflixen láttam a mesét, véletlenül töltöttem le, azt sem tudtam, mi ez. Első alkalommal csak néztem ki a fejemből, és azon gondolkodtam, hogy ki csinálta ezt a marhaságot. De elfelejtettem letörölni. Hát nagyon nagy szerencsém volt. Ha letörlöm, és csak a címe marad meg a fejemben, akkor tuti nem látom többet. De kicsit később folyamatosan mentek egymás után a mesék a tv-n miközben játszottam, és elkezdtem odafigyelni rá. Akkor már sokkal jobban megértettem, és igen, én is arra gondoltam, hogy ez nagyon jellemző manapság. Anya meg apa megcsinálja a gyerekeket, aztán magasról tojnak a fejükre. Szerintem nem egy olyan gyerek van, aki minden szívfájdalom nélkül elküldené a szüleit SöCöHövájcba, oda, ahonnét nincs visszatérés, mert nem foglalkoznak velük. Azóta rengetegszer megnéztem már, és mindig van egy új poén, amit nem vettem észre, egyre többet nevetek rajta, meg persze néha az én szemem is bekönnyezik. Még jó, hogy a Dadus mindent elintéz. Ja, meg a macsek. :) És hát a zenére nincsenek szavak, főleg az I Choose című számra. Ez a mese pont azért jó, mert nem olyan, mint a többi. Számtalanszor meg tudnám nézni, és valószínűleg meg is fogom. Zseniális!