Közösség

Vélemény:

 

80 Idegenek egymás között

(2022)

Idegenek egymás között

 
Victorine   2022.10.21 20:00
0

Először is: buszon találkoznak, nem pedig repülőn, de a Netflixnek sikerült még az itteninél is ergyábban összehozni a film leírását, miszerint: "Egy beépített szaru mindent elsöprő intim viszonyt kezd egy gyilkosság gyanúsítottjával..." -Kérdezem én, hogy mégis hol volt a filmben látható intim viszony? Azért, mert Henry minimálisan és sikertelenül bepróbálkozott? Ez elég megtévesztő és hatásvadász megfogalmazás így, számomra legalábbis. Többet vártam az egésztől, bár tudom, valós események alapján készült, de csalódtam. Persze azon túl, hogy témája miatt érthető módon rendkívül depresszív végig, néhol vártam volna egy kis szusszanásnyi pozitív energiát, legalább azoknál a jeleneteknél, ahol Mark a fiával látható, de hiába. Az egész kicsit követhetetlen volt, nem csoda, hogy Henryn is az látszott végig, hogy nem érti, mi folyik körülötte. Nem mondom, hogy semmilyen hatással nem volt rám, nem is a legrosszabb, amit láttam, csak valahogy nem ugrott meg egy szintet. Remélem, a valóságban is pont került az eset végére.