Közösség

Vélemény:

 

64 2067 - Időhurok

Fapados sci-fi

 
Eastern79   2021.05.11 17:10
0

"Az ausztrálok bunkók, és folyton sört vedelnek" – ezt a patinás idézetet valamikor egy filmben hallottam, és őszintén szólva amilyen ronda, és amilyen bazi nagy pókok élnek a kenguruk földjén, én minimum vodkát vedelnék, ebben az esetben viszont legalább nem lenne erőm bunkónak lenni. Szó mi szó, az ausztrálok tényleg furák, ez a film is az lett, és igazából nem tudom, hogy mit is akartak tulajdonképpen. Ugyanis az effektek egyáltalán nem rosszak, azonban nem tudtam szabadulni a tévésorozat feelingtől, annyira érződött a beállításokon, hogy ezek stúdiófelvételek. A párbeszédek sem túl acélosak, a jelmezek pedig... furák. Deborah Mailman például egyszerre próbál a végzet asszonya és a világot megmentő cégóriás "háziasszonya" lenni, és a futurisztikusan csinosnak szánt, ám eltúlzott ruhákban kicsit gagyi hatást kelt. A főszereplő egyáltalán nem szimpatikus, és valahogy az egész emlékeztet egy régi tévésorozatra, amely a Jövőből jött lány címmel futott. A látvány ott is megvolt, csak hát az összes többi olyan gyenge volt, mint Alana transzduktora, ami tulajdonképpen egy 150 forintos műanyag hajráf volt egy ráragasztott műkristállyal. Olcsó vásári mutatvány lett, pedig az előzetes többet sejtetett. Kár érte.