2024.02.03 20:55 Interfectorem Sabnock Olvasottság: <100x
2

Vér, vér és belek!

Mondjuk, szerintem nem gondolták komolyan a film készítői, hogy p.nisz kitépést, vérben fürdést annyira sokan élveznék a film megtekintői közül...

Nincs nagy változás, sőt szinte semmi újdonság, nettó erőszak, testek, vér, belek és kínzás!

Vér, vér és belek!

Gyermekek előtti gyilkosság, kutya és a férfi p.nisz „találkozása”, emberi fejjel focizás...

Eli Roth, Milan Chadima és a zeneszerző, Nathan Barr nem alkottak maradandót, maximum úgy, hogy egy maradandóan gusztustalanságot csináltak, amit nem kell igazán komolyan venni, csak a miértre lennék kíváncsi?

A külön bosszantó dolog egyben, hogy ugyanazt látjuk alapjaiban, mint az első részben, ami még ott és akkor azért az újdonság része miatt érdekesnek tűnt!

Eli Roth „csupán” azt mutatja nekünk, jé, ez egy szolgáltatás, telefonon kiválasztás, azelőtt egy kis licit „játék”, limuzin, fotók az áldozatokról, a megfelelő helyszín és a kínzótár...

Beth (Lauren German), Lorna (Heather Matarazzo) és Whitney (Bijou Phillips) lesznek most az „áldozatok”, és ennyi a csavar a sztoriban!

És valljuk be, ez nem egy nagy valami, ettől Eli Roth tud sokkal jobbat is...

Sarlózás, vérfürdő, és mindezt premier plánban. Ez a mondanivaló, hogy hahó, figyeljünk erre, mert talán valahol a csendben biztosan meghúzódik egy ilyen szervezet és a megfelelő emberek...

Lehet!

Sőt! Mai beteg világunkban ténylegesen nagy az esély rá...

De akarom én ezt tudni? Akarja ezt valaki tudni? Nem hinném, de Eli Roth akkor is idevágja elénk már másodszor...

Feleslegesen!

Elég egyszer is bőven. Nekem mindenféleképpen. Ráadásul nem is annyira jól fényképezett és megvilágított mozi.

Remélem, Roth soha többet nem rendez ilyen szemetet.

Az IMDb-n 95 ezer vélemény után 5,5/10-es, a TMDB-n 1890 szavazat után 58%, de nálam csak kettő csillag és 30%...

Bőven elég!

Kedvenc fotelem és egy kis trüffel...

Csak össze ne kenjem magam!

62 Motel 2.  (2007)

horror

Három lány az Egyesült Államokból Európába utazik, hogy a vakációjuk alatt művészettörténetet tanuljanak és felfedezzék a kontinenst. Beth, Lorna és Whitney jól érezik... több»

2