Közösség

Vélemény:

 

85 Leharcolt oroszlánok

(2003)

Leharcolt oroszlánok

 
Yosihiro   2020.05.04 09:53
1

Nekem a film címe nem tetszik ezért is kérkedve ültem le nézni ezt a filmet. Kellemesen csalódtam mert egy álomvilágba csöppentem ami remek volt. A történet zseniális és a két "öreg" igen nagyon jók voltak. A kisfiú nem alakít ugyan nagyot de a film gerincéhez nagyban hozzájárul ő is. Remekül kapcsolták össze a régi történeteket legendákat . A film kicsit laposan indul de a sok kutya és malac megjelenésével máris barátságosabb lett mindez. A tanyasi élet kapcsán igazából ízelítőt nem kapunk. Összességében a történet remek a forgatókönyv jó a rendezés és vágás már csak a három negyedet érinti. A szereplők közül nem emelnék ki senkit hiszen az összhatás adja meg a jó produkciót és ebben a moziban ez történik. Mindenki hozzáad valamit amitől jó lett. A zenei aláfestés is jó. Így megadhatom a négy csillagot erre a filmre amit megérdemel. Igazából az érzelmeket nem annyira sugárzó film ez hanem inkább a fantázia, könnyed mese és némi humorral fűszerezve tálalják mindezt. Csak ajánlani tudom mindenki számára csodálatos családi film. Bár nem nagyon megnyerő hogy egy édesanya így elhagyja a fiát, de az mindenképp pozitívum, hogy az öregek befogadják és felnevelik a kisfiút. A vége Happ end ami jól sikerült és kapunk némi csattanót is. Üdv Yosi