Közösség

Vélemény:

 

43 Johnny és Amber

(2021)

Johnny és Amber

 
JRD   2023.02.13 13:06
0

Dokumentumfilm-féleség. Nem állok sem egyik, sem másik pártján, hiszen egy hollywoodi válás nyilvánossága sok esetben ad csámcsogni valót, pletykát, féligazságokat vagy csak hatásvadász információkat. Végignéztem, noha nem igazán vagyok oda az ilyen dokukért. De mégsem hagyott nyugodni a kérdés, hogy vajon mi is történhetett. Megnézve J.D., majd A.H. történetét megvan a magam gondolatisága a történtekkel kapcsolatban. Már csak szakmai szemmel is felvetődtek bennem kérdések. De nem vagyok hivatott igazságot tenni a két fél között. Nem is akarok. Egyszerűen csak megnéztem egy egyébként elég hatásvadász dokumentumfilmet, mely inkább a nézettségre hajtott (meglovagolva az amúgy eszméletlen nagy port kavaró kijelentéseket, rágalmakat és a pikáns házasságrészletekkel tarkított beszámolókat). Vajmi keveset ad a dokumentalista objektivitásra. De ne hallgass rám! Ha imádod a pletykalapokat, akkor ezt a dokut imádni fogod. Vagy nem. De ne hallgass rám! Nézd meg, és majd eldöntöd magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!