Közösség

Vélemény:

 

79 Eega

(2012)

Eega

 
e-batta   2017.01.12 11:10
0

Az egyik legjobban elkészített telugu film, amit láttam. Abszolút versenyképes az összes nyugati animációs kalandfilmmel. Az is igaz, hogy nem családi film, gyerekeknek nem ajánlom. A légy bosszúhadjárata ugyanis meglehetősen véresre sikeredik.
Tökéletesen dolgoztak az animációs vonalon, és nagyon sok új ötletet, sziporkát láttam, tudnak valamit ott Indiában.
A sztori kidolgozása sem összecsapott, az, hogy a főhős szerelme szabadidejében mikro arttal foglalkozik, frappáns lehetőség arra, hogy felszerelje a szerelmét miniatűr fegyverekkel, és eszközökkel.
A színészek közül egyedül Samantha Ruth Prabhu ismerős, őt már láttam a Dookuduban Mahesh Babu partnereként. Nagyon szép nő, és tud játszani. A légy ellenfelét alakító Sudeepot ebben a filmben láttam először, de le a kalappal előtte. Végül is egy számára szinte láthatatlan ellenféllel kellett csaknem másfél órán keresztül küzdenie. Nani viszont csak a film első felében szerepel, amikor még ember, úgyhogy az ő alakításáról nincs mit írnom, mert annyira nem fogott meg.
A harcok egy része annyira viccesre sikeredett, hogy potyogtak a könnyeim.
De gyerekek tényleg ne nézzék meg.