Lopakodó lelkek

Lopakodó lelkek

Bin-jip

Egy fiatal férfi különös életet él: olyan emberek lakásában húzza meg magát, akik éppen nem tartózkodnak otthon. Betörésével nem okoz kárt, hiszen mindent elrendez, kitakarít maga után és nem hagy nyomot. Egy ilyen alkalommal találkozik egy fiatal lánnyal, akit… Több

Rendező: Kim Ki-duk
Író: Kim Ki-duk
Zene: Slvian
Ország: Japán, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2005.10.13.

2023.07.16 Kinga Kecskeméti

A lelkek tánca. Kim Ki-Duk csodálatosat alkotott.

2017.10.17 Lamboh

Remek film, aminek a hangulata hamar berántja az embert. Eléggé lassú folyású a cselekmény, de nem unalmas, sokkal inkább érdekes.

2019.01.17 Bizsu82

Annak ellenére hogy nem egy pörgős film, mégis nagyon is élvezhető és egy perce sem volt unalmas számomra. Szívhez szóló történet , fantáziadús sztori.

2022.02.07 elekm90

Egy kuriózum, érdekes élmény volt, azonban a hangulata sajnos nem igazán tudott elkapni. Kevés a dialógus, ami eleinte furcsa volt, de enélkül is átjöttek az érzelmek. A lezárása pedig elgondolkodtató és teljesen más megvilágításba helyezi a történetet.

2015.12.31 batukán

Érdekes film. A fiú, aki a főszerepet játszotta nem volt valami szószátyár, de ettől függetlenül átjöttek az érzések. El kell csípni ezt a keleti fílinget és akkor egész jó.

A film összbevétele 238 507 dollár volt (imdb.com).

(2015. 07. 08.)
Egy különleges, cseppet sem hétköznapi szerelem tárul elénk, a film utolsó mondata pedig arra késztet minket, hogy eltűnődjünk: vajon tudjuk-e, hol kezdődik az álom és hol ér véget a valóság? Több