13-as raktár

Warehouse 13

2023.05.01 Gamehun638

A végére ellaposodott és kifogyott. Pont ugyanúgy, ahogyan az Eureka is tette.

2020.11.14 Robinson76

A szegény ember Mulder-Scully duója

Ez a sorozat azoknak szerezhet örömet, akik szeretik a viszonylag egyszerű történeteket, az egymást viccesen cseszegető főszereplőket, és nem okoz nekik gondot némi tárgyi tévedésekkel tarkított kincskeresés. Egy kis akció itt, egy kis lelkizés ott, mindez leöntve misztikus maszlaggal, és már készen is áll a nem túl acélos, de szerethető széria.

2015.05.29 titra

Az alapsztori tetszett, a színészek nem voltak valami meggyőzőek, a karakterek többsége is átlagosnak mondható, talán Artie és Claudia tetszettek a legjobban. Nem kedvelem az ilyen ereklyevadászos történeteket, de ez szerintem más volt. Tényleg a rak... Több

2016.04.25 Kate Rainbow

Igazán sajnálom, hogy vége lett, mert nagyon király kis sorozat volt. Nagyon tetszett az alap történet, és ahogy a többit köré építették. Nagyon humoros és látványos is volt a sorozat. Jó lenne ha lenne folytatás. Ajánlom mindenkinek aki még nem látta.

2015.05.01 house354

Ez egy tipikus olyan sorozat, ahol a gyenge grafikai megoldások ellenére a történet és a szereplők mégis élvezhetővé tették. Nagyon szerettem, kár hogy vége lett.

2022.11.12 Barta Attila

Mesefilm

Azt hittem, hogy valós dolgok után fognak kutatni, de inkább hasonlít egy mesefilmre, mint egy jó akcióra. Pár részt azért megnéztem, de nem egy nagy durranás.

2014.10.20 Zsombi

Volt hibája a sorozatnak bőven, de engem valahogy mégis szórakoztatni tudott. Erre mondják azt, hogy guilty pleasure, tudod, hogy nem stimmel a dolog, de ott ragasz előtte. Nincs ezzel baj, de viszont az igazság az, hogy akit nem fog meg elsőre, az j... Több

2022.05.16 indra666

Semmi egetverő, több film is feldolgozta a témát, semmi váratlan. Arra jó, ha elalvás előtt nézed, hogy nézzél valamit.

2018.07.09 Dan

Sajnálom, hogy véget ért, azt meg még jobban, hogy az utolsó csak ilyen csonka évad lett, de legalább tisztességesen le tudták zárni. Én kimondottan kedveltem, megvolt ennek a maga hangulata és a helye a sorozatok mezőnyében. Legalább egy teljes lezáró évadot megérdemelt volna.

2018.10.15 emiel

Nem volt rossz a sorozat, bár az első évad után kicsit megfeledkeztem róla az újoncok miatt. Aztán később elővettem és bedaráltam, az én szememben ez jót tett a szériának. A lezárás teljesen korrekt volt, úgy tűnik, a lehető legjobbkor hagyták abba. Még egy-két évad valószínűleg már sok lett volna ebből.