Két világ - Házasságom története

Két világ - Házasságom története

2 States

Krish Malhotra és Ananya Swaminathan felsőfokú tanulmányaik során találkoztak és egymásba szerettek. A problémák akkor kezdődnek, amikor elhatározzák, hogy összeházasodnak. Az India két teljesen más kulturális és vallási közegéből származó fiatal számos akadályon verekszi át magát, de a szerelem győz mindenek felett.

(erare)

Rendező: Abhishek Varman
Ország: India
Premier: 2014.04.17.

2016.11.11 e-batta

Amikor a szerelem legyőzi a kasztrendszert

A lélekbúvárkodás, vagy agykurkászás már begyűrűzött Bollywoodba is, mert egy pszichiáter díványán kezdődik a film, ahová az öngyilkosság gondolatával foglalkozó főhősünk telepszik le. És a terápia alatt elhangzó vallomásaiból derül ki története is. ... Teljes kritika

2015.06.28 PinkPetra

Jópofa kis film, bár én többet vártam a sztori alapján. :) Az "Iski Uski" dal viszont gigalájk belőle, ha a filmet nem is nézi meg valaki, azt a zenét hallgassa meg, mert nagyon kis fülbemászó!

Karan Johar Anushka Sharmát akarta női főszerepre, de egy másik film forgatása miatt nem tudta elvállalni.Szerző: e-batta

A film önéletrajzi regénye alapján készült.Szerző: e-batta

Shah Rukh Khan és Ranbir Kapoor is kapott felkérést a férfifőszerepre, és Priyanka Chopra is esélyes volt a női főszerepre.Szerző: e-batta