Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Bélier család

(La famille Bélier)

Tartalom

Béliers-ék átlagos emberek: Rodolphe és Gigi házasok, két gyermekük van, és egy farmot üzemeltetnek. Átlagosak lennének? Nos, majdnem, ugyanis a családfő, a felesége és fiuk, Quentin, siket. Egyedül Paulának van normális hallása. A lány ráadásul rendkívül tehetséges énekes is. Zenetanára Párizs egyik legelőkelőbb kórusába szánja. Szülei azonban nem fogadják túlságosan lelkesen a hírt. Paula, aki gyűlöli a lehetőségét annak, hogy elárulja szüleit és fivérét, igen komoly döntés előtt áll. (hp)

2016. 08. 21. 18:59

Nagyon gyengére sikeredett, kifejezetten idegesítő párbeszédekkel. Sokkal többet vártam tőle.

VvV
2016. 05. 10. 17:34

Engem kifejezetten idegesített a film, nem igazán tetszett. A szülőktől meg a falra másztam.

2017. 05. 03. 20:32

Dög unalom volt a fim és egy kedvelhető karaktert sem találtam benne. Kicsit jeleltek meg énekeltek, volt egy kis családi balhé, de valahogy unalmas volt az egész.

Kultúrpart: Sziasztok, gyépések!
Nagyon francia mozi, mely könnyed vígjátéknak mutatja magát, s tulajdonképpen az is. Ám ez a valóban szórakoztató családi történet elsősorban a szeretet filmje.
Smoking Barrels: A Bélier család
Az idei filmes évét összegészét tekintve is kiemelkedő darab lett, európai mezőnyben pedig vitán felül aranyérmes Eric Lartigau munkája.
Filmtekercs: Jelbeszéddel énekelni
Történet egy olyan családról, ahol a legidősebb lány ráébred, hogy teljesen normális élete lehet, és közben a szeretteivel sem kell feladnia a kapcsolatát. A Bélier-család egy hagyományos, klasszikus, szeretetteljes és egy leheletnyit giccses francia film.