Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Sing Street

(Sing Street)
Sing Street

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Egy dublini srác az 1980-as években megpróbál elmenekülni a feszült családi helyzetéből, ezért zenekart alapít, és Londonba költözik.

2016. 09. 03. 14:20

Odáig voltam ettől a filmtől. Őszintén: a pozitív visszajelzések hatására mentem el a filmre, úgy hogy túl sokat nem tudtam róla, és te atya ég mennyire nem bántam meg!
Nyolcvanas évek hangulata, zenéje világa, mindene!!!! Annyira jól képes visszaadni. Annyira szerethető és bájos az egész, hogy képtelen voltam letörölni a vigyort még a film után is. Szívhez szóló őszinte és fantasztikus. Ezt teljesen át kell élni. A zene valami briliáns, mind a licencelt '80as évek soundtrack-je, de még inkább a filmhez és a bandához szerzett zene! Atya ég!!!! Kötelező!

2016. 07. 06. 15:43

Imádom, szórakoztató volt.

2016. 08. 03. 01:14

Azon ritka esetek egyike, ami tényleg tudja azt hozni, amit a trailer alapján vár tőle az ember. Minden percét imádtam, semmi világmegváltó, de mindenből pont annyi van benne ami kell és a zenék is egész jók (néhány szám kifejezetten), pedig ez a korszak finoman fogalmazva nem tartozik a kedvenceim közé. A srácok hihetőek (ami sokszor probléma zenészes filmeknél), az írségük külön ízt ad az egésznek. Ami pluszban tetszett, hogy szép sunyiban egyre dominánsabbá válik egy mellékszál, ami egy olyan emberi kapcsolattípust mutat be amivel nagyon ritkán találkozni a vásznon. A műfaj kedvelőinek mindenképpen ajánlanám, de ne várjon senki Once szintű drámai realitást.

Ian Kenny
Don Wycherley
Jack Reynor
Jack Reynor
Lucy Boynton

Az apát alakító Aiden Gillen a Trónok harca sorozatnak köszönheti ismertségét.

Mikor a filmben a szereplők zenélnek, valóban az ő játékukat hallhatja a néző.

A filmben felkcsendülnek a korra jellemző slágerek is a The Cure, A-ha, Duran Duran, The Clash, Hall & Oates, Spandau Ballet, és a The Jam előadásában.

Smoking Barrels: Sing Street
Bár a Sing Street alapvetően ugyanazt az egyszerű, szerethető, de jelentéktelen élményt képviseli, mint a Begin Again, ezekre a szakaszokra valószínűleg később is szívesen fogunk visszagondolni, sőt, alkalmanként talán még a soundtracket is elővesszük. 8/10
Corn and Soda: Sing Street
A Sing Street egy gyönyörű film, tele élettel, hiteles karakterekkel és szívhez szóló történettel szerelemről és álmokról. Ráadásul mindehhez a ’80-as évek legjobb zenéi szólnak, amelyektől egy szürke munkanap után nekünk is felpezsdül a vér az ereinkben. Olyan film, amivel újraélhetjük saját fiatalságunkat, s eszünkbe juthatnak saját álmaink.

Pontszám: 80/100
Revizor: NEM MOND LE A KÖLTÉSZETRŐL
Az Egyszer rendezője harmadszorra is remek zenés filmet rendezett. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.