Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Sing Street

(Sing Street)
Sing Street

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Egy dublini srác az 1980-as években megpróbál elmenekülni a feszült családi helyzetéből, ezért zenekart alapít, és Londonba költözik.

2016. 09. 22. 20:01

Színészközpontú film, ugyanis a történet három karakterről szól, a három főszereplő pedig nem más, mint Meryl Streep, Hugh Grant és Simon Helberg. Mindhármukat nagyon szeretem és jelen filmben is tökéletes alakítást nyújtottak. A film szerintem inkább az idősebb korosztálynak ajánlott.

2016. 09. 17. 00:01

John Carney előző filmje, a Szerelemre hangszerelve után nagyon vártam a Sing Street zenés filmet is. A film dúskál a jobbnál jobb karakterekben, a szereplőket kevésbé ismert, fiatal, tehetséges színészek alakították, ami nekem különösen tetszett. Ráadásul ténylegesen ők zenélnek a filmben.

2016. 07. 06. 15:43

Imádom, szórakoztató volt.

Ian Kenny
Don Wycherley
Jack Reynor
Jack Reynor
Lucy Boynton

Az apát alakító Aiden Gillen a Trónok harca sorozatnak köszönheti ismertségét.

Mikor a filmben a szereplők zenélnek, valóban az ő játékukat hallhatja a néző.

A filmben felkcsendülnek a korra jellemző slágerek is a The Cure, A-ha, Duran Duran, The Clash, Hall & Oates, Spandau Ballet, és a The Jam előadásában.

Smoking Barrels: Sing Street
Bár a Sing Street alapvetően ugyanazt az egyszerű, szerethető, de jelentéktelen élményt képviseli, mint a Begin Again, ezekre a szakaszokra valószínűleg később is szívesen fogunk visszagondolni, sőt, alkalmanként talán még a soundtracket is elővesszük. 8/10
Corn and Soda: Sing Street
A Sing Street egy gyönyörű film, tele élettel, hiteles karakterekkel és szívhez szóló történettel szerelemről és álmokról. Ráadásul mindehhez a ’80-as évek legjobb zenéi szólnak, amelyektől egy szürke munkanap után nekünk is felpezsdül a vér az ereinkben. Olyan film, amivel újraélhetjük saját fiatalságunkat, s eszünkbe juthatnak saját álmaink.

Pontszám: 80/100
Revizor: NEM MOND LE A KÖLTÉSZETRŐL
Az Egyszer rendezője harmadszorra is remek zenés filmet rendezett. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.