A felejtés bére

Paycheck

2023.08.19 Erik Csok

Nagyon-nagyon régen láttam már ezt a filmet, arra viszont emlékszem, hogy tetszett, és egy jó filmnek tartom. Igazából pörgős, és jó a története, igazi kis akció sci-fi. Ben Affleck egy jó színész szerintem, és itt is hozza, amit kell, itt még viszon... Több

2018.12.16 mamiéstöti2

Nagyon jó film, melyben egy remek szereplőpáros játszik nagyon nagy összhangban. Bármikor látom mindig leköt.

Ben Affleck itt is rettenetesen hitelesen játszik,és végig tökéletesen hozza a karaktert. Izgalmas,pörgős,és fordulatos thriller,John Woo ügyesen megcsinálta.Thurman nem passzolt a szerepre,talán ennyi a negatívum.

2017.11.20 Deku

Lenyűgöző volt és nem is kétség, hogy az egyik örök kedvencemmé nőtte ki magát. Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene.

2015.05.13 rbernadett

Nekem várakozáson felülire sikerült ez a produkció, bár kétségtelen, hogy nem vártam tőle semmit, tekintve, hogy teljesen véletlen fogtam ki a tv-ben. Az 5 másodperces szabályba beleesett, nevezetesen, hogy ha az első 5 másodpercben megfog, akkor nem... Több

2018.07.29 HE7EDIK

Woo utolsó filmje az álomgyárban. Persze stlílusjegyei itt is fellelhetők, de valahogy már nem üt akkorát, mint az egyik legnagyobb akciórendező korábbi Hollywood-i munkái.

2018.03.03 kevelin

Nekem nagyon bejött Ben-nek igazán jól állnak ezek a témájú filmek. Végig fenntartotta az érdeklődést nem unatkoztam egyszer se a kérdésekre a megoldások is nagyon szellemesek. Uma nem tudom mit keresett a filmben de lehetett volna más is aki ezt eljátssza.

2018.11.27 Bizsu82

Thriller kategóriában mindenképpen átlag felettinek mondanám a filmet. Műfaja ellenére van benne romantika, érzelem is, de ugyanakkor pörgős, akíóiciódús film. Az eleje inkább akció-thriller kategóriába sorolható, aztán átmegy inkább akciófilmbe, ami... Több

2017.02.26 clay00

Nem rossz. Ahogy a rejtvényt küldi magának és rájön a dolgokra, na az nagyszerű benne (ami azért a film nagyobb részét betölti szerencsére), de Uma thurman kifejezetten irritáló benne.

2015.06.24 szafffy

Egy igazán akciódús film, pörgős és izgalmas cselekménnyel. Jól felépíti a jövőben játszódó eseményeket, jó a karakterválogatás, minden szereplő a maga szerepét kiválóan alakítja.

2015.03.31 Henczi

Nekem tetszett a film, alapban szeretem az ilyen típusú misztikus filmeket, elveszti a főhős a memóriáját, izgalmas, megfejthettlennek túnő események történnek. Ben Affleck jól alakít benne, nem sok ilyen jó filmje van szerintem. Számomra izgalmas volt, egy percig sem unatkoztam.

2015.02.09 Manyi

Közepes film, egyszer nézhető, de ne várjatok sokat tőle. Zajlanak az események benne, de annyira azért nem pörgős, lehetne kicsit több mondanivalója, a sztori nem nagy szám.

2016.07.23 papaja

Nem rossz film ez, de éppenséggel jónak sem mondanám. A film szerencsére nem gondolja túl a sci-fi világát és nem esik a műfaj csapdájába, éppen eleget foglalkozik a történettel, és csak egy keveset a csúcstechnológiákkal. Ugyanakkor a történet már-m... Több

2016.04.16 lakilúk

Egész jó kis sci-fi akció. Ben Affleck hozza a tőle megszokott színvonalat, a történet elég jó, filmvászonra való. Bár néhány jelenet klisés, és a végkimenetele is megjósolható a filmben van több ötletes megoldás is. Azzal együtt, hogy a film agyafúrt, érthető és követhető. Olyan, amilyennek lennie kell.