A mi kis falunk

A mi kis falunk

2018.08.17 authorgirlll

Sztorija átlagos és látszik hogy a készítők nem tudnak sokat a valódi falusi életről, emellett a sorozat élvezhető és van benne komikum. Azoknak ajánlom akik ismerik a valódi falusi életet.

2019.02.07 vyctoria79

Vannak jobb és kevésbé jó részek, de összességében szerethető sorozat, szerethető karakterekkel.

2020.01.11 Zoe091

Alig várom folytatódjon az újabb évad. Ahhoz képest magyar sorozat, nagyon jól megcsinálták. Gyuri a kedvencem.

2017.12.13 nagysar

Előítéletes vagyok a magyar filmrendezéssel kapcsolatban, de ennek a sorozatnak adtam egy esélyt. Egy-két poént leszámítva inkább csak elalvásra volt jó, bár tény, hogy viccesen figurázza ki magyar valóságot.

2017.07.18 szanko

Jól sikerült magyar sorozat. Először nem is akartam megnézni, aztán teljesen meglepődtem, hogy mennyire tetszett. Jó a hangulata, teljesen jól hozza a vidéki élet "szépségeit". :) Jók a poénok és a színészek is!

2017.04.15 notimoni

Én nagyon nem akartam megnézni ezt a sorozatot, nem bíztam benne, hogy nézhető lenne, de kellemes csalódás volt. Tényleg szerethető karaktereket sikerült alkotni és a színészek is nagyon ügyesek. Kellemes csalódás volt. A zenéje meg kifejezetten szuperre sikerült.

2017.01.15 varjú

Iggen!! nagyon jóó...Végre egy jót röhöghetek rajtunk, mert valahol úgy érzem ez egy kicsit görbetükör mindenkinek ebben az országban...:D Megjegyzem: minőségi munka! Tényleg.

2017.01.24 mártilány

Nem tudom nem tudom...egyelőre még csak az első részen vagyok túl, remélem kitart a szuflája még sokáig. Különben nagyon jó.:D El sem hiszem, hogy Udvaros Dorottya már ilyen...érett díva állapotában van.

2019.11.26 fjumer

vigyorogsz rajta

szórakoztat és kikapcsol . rövid részek ,jó színészek ,főleg a " három alkesz " ők azok akiket mindenki imád :)

2022.06.27 bolykigyuri

Eleinte szerettük, de ahogy jöttek a részek, lassan leszoktunk róla!

2018.03.04 fhidasi

Egy újabb Magyar gyöngyszem! Csuja Imre óriási színész! Hatalmas figura, élmény nézni az alakításait... Nagyon klassz sorozat, jópofa karakterekkel, bár egy-két karakter kicsit túl van tolva...(Szifonékra gondolok), Gyuri nagy kedvenc, csak rá kell nézni és garantált a humor, nézzétek!!!

2017.05.30 Fanniiiiiiiiiiiii

Tökéletes képet ad egy hagyományos egyutcás régi faluról. Nem csak a házak de a szereplők és azok viselkedései is a valóságot tükrözik. Rengeteget lehet rajta nevetni.

2018.07.25 Nixi

Nagyon jó,nem gagyi magyar sorozat, szerintem szép helyszínen, egy nyugis kis zsák faluban, ahol mindenféle őrület és bonyodalom történik a szereplőkkel, a falu lakóival... A szereplők nagyon el lett találva, viccesek a karakterek, én szakadni szokta... Több

2018.01.29 Patrik98

A szereposztás jobb nem is lehetett volna, elég jó kis sorozat. Itt a bizonyíték hogy a magyarok is tudnak elég jó sorozatot kreálni