A nagy nap

The Big Wedding

2020.06.14 kevelin

nekem kifejezetten tetszett. a színészi felhozatal elég erősre sikeredett talán a színészi játékok már annyira nem, de egyébként vicces, csavarokkal teli bár ez a mindenki mindenkivel egy családban kicsit sok lesz már a végére de egyébként nekem bejött

2017.04.18 indingo

A sztárparádé megvolt, de túl sok érzelmet belőlem nem tudott kicsikarni a film. Én egy jó vígjátékra számítottam, de egy-két elmosolyodosáon kívül nem sok minden volt benne.

2015.09.18 rbernadett

Ez a film azon túl, hogy nagyon szép szereplőgárdát sorakoztat fel, sajnos semmit többet nem ad.

2016.05.20 VvV

Kicsit unalmas, szenvedős romantikus morzsákkal és pici humorral ha nincs más csak akkor nézzétek meg.

2015.06.19 kovi23

Ez a film valami rém unalmas, és borzalmas. Az alapfelállás már eleve érthetetlen: a rég elvált házaspár eljátssza hogy még együtt él, hogy a fogadott fiuk eredeti anyja, akit ők sohasem láttak, elégedett legyen, mert szerinte bűn a válás. Mindezt mi... Több

2017.12.29 diumiu

Nagyon szeretem az ilyen jellegű "limonádé" filmek. Nem kell sokat várni ezektől az alkotásoktól, de engem teljesen feltöltenek és kikapcsolnak. Nagyon kedves kis történetről van a szereplők nagyon jól lettek összeválogatva, bármikor szívesen újra nézem, ajánlom mindenkinek.

2015.08.19 Filmzabáló

Ideje lenne leállni az esküvő témával mélységesen tisztelt Hollywood! A nagy nap és a nézők rövid frigyét csalódott magány fogja kísérni. Erőltetett, pajzán sztárkavalkád.

2015.10.20 Mano35

Nem okozott csalódást a film. Végig lekötött. A színészek alakítása profi, meggyőző, hozzák a formájukat! Egy percig sem unatkoztam rajta. Igényes, szórakoztató alakítás.

2015.06.18 nikiszalanics

Ennyi remek színész egy ilyen gyenge filmben! Sajnos nem tetszett, pedig nem voltak nagy elvárásaim. Nem eléggé kidolgozott karakterek, egy csomó felesleges bonyodalom, és az alapszituációból kihozott rossz poénok. Na és a hab a tortán, a végét így e... Több

2016.11.22 csocsicsoda

Sokszereplős esküvős film. A sztori nagyon gyenge, igazából semmi sem tudta megmenteni, még 1-2 villantás sem.

2015.06.03 miska1967

Sokkal jobbra számítottam. olyan mintha a nagy nevű színészekkel akarták volna megmenteni a forgatókönyvet. Pedig a szereplők alapján jó kis szórakozást vártam volna, de ez rém gyenge lett.

2016.01.29 dóri

Rosszabbra számítottam az előzetes megnézése után. Tény, hogy nem túl jó, de nem is túl rossz. Nem az eredetiség volt a céljuk, hanem a szórakoztatás, ami itt-ott sikerül is.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Ideje lenne leállni az esküvő témával mélységesen tisztelt Hollywood! A nagy nap és a nézők rövid frigyét csalódott magány fogja kísérni. Ez egy semmilyen, humortalan sztárparádé, sajnos.

2015.05.08 Helgus

Ez a film tipikus példája, amikor a sok nagy név gázsija miatt nem jut pénz a forgatókönyvre.Túl sok szereplő, túl sok szál, amelyek közül egyiket se sikerül rendesen kibontani. Ráadásul mintha az alkotók se tudták volna mit akarnak csinálni.