Játssz egy Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Egy tökéletes nap

(A Perfect Day)
Egy tökéletes nap

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Az Egy tökéletes nap című film valahol a Balkánon játszódik, ahol éppen háború dúl. Egy nemzetközi segélyszervezet emberei igyekeznek segíteni a háború révén sérült civileknek, míg a katonák hol nyerészkednek, hol szintén a polgárokon igyekeznek segíteni - most éppen egy holttestet igyekeznek kiemelni egy kútból, amit korábban azért dobtak a kútba, hogy megmérgezzék a lakosokat. A projekthez szükséges kötél, de még a hatósági engedélyek sem állnak rendelkezésükre, így Mambru, B, Sophie és B ex-barátnője útra kel, hogy az egyébként sem könnyű helyzetet a múltbéli sérelmek felemlegetésével még inkább megnehezítsék...

(erare)
2016. 05. 18. 02:31

Furcsa kettősség van bennem, mert bár tetszett a film, e mellett azt érzem, hogy a nagyon is felejthető volt. Arra az időre ugyan lekötött, és jól is szórakoztam, de így nem tudom magasra értékelni.

2016. 04. 21. 12:36

Megdöbbentő, hogy tényleg ilyenek vagyunk emberek! Érzékileg összetörtem! Jó film!

2016. 03. 20. 13:09

Szerintem voltak hiányosságai a forgatókönyvnek, de összességében a sztori és a mondanivaló elvitte a dolgot.

A filmet Andalúziában (Spanyolország) forgatták.

Movieaddicts: Egy tökéletes nap
Egy érdekes, lebilincselő film, amit már a koncepció okán is érdemes lehet megnézni.
Revizor: HA MINDEN KÖTÉL SZAKAD
Kedves, jó szándékú, de egyszer nézős mozi az Egy tökéletes nap a délszláv háború abszurditásáról és banalitásáról, egy központi metafora köré szőve. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA.
VOX: Egy tökéletes nap
Az Egy tökéletes nap beszél releváns és mély dolgokról szól, mégis feelgood mozi, amelynek elején beleülünk egy hintába, a dráma, humor, vagy épp az abszurd pedig időről időre lök rajtunk egyet