Cape Fear - A rettegés foka

Cape Fear

2024.02.24 Schumy1

Remek alkotás, remek színészekkel. A feszültség egész végig fenn van a magasban, s De Nirónak ez a mimikája sokszor pszichopatára vall, de nagyon jó áll neki. Ajánlom!

Nagyon jó thriller.Izgalmas,fordulatos,és engem lenyűgözött.De Niro kimagaslik,hiszen a sok főszereplő között ő az első.Úgy mindenben.Jessica Lange pedig még itt is jó nő!

2017.07.18 Deku

Ez a film nagyon gyenge sztorival rendelkezik. Nem érzem benne, hogy igazán szórakoztatni akarna. Inkább untat és altat ez a thriller semmint felborzolná a kedélyeket.

2018.02.01 Berto49

Nem tudtam a kíváncsiságomat türtőztetni, ezért megnéztem a Scorsese féle verziót is. Ilyen egy igazi remake! A történet ugyanaz, de számtalan új mozzanattal feldúsított. Remek színészek, Robert de Niro talán legjobb alakítása, Cserhalmi hangja pedig... Több

2017.07.26 TribeBubu

Zseniális film, amit a karakterek visznek el szinte 100%-ban. Bár azt hozzátenném, hogy Max Cady karaktere kissé túl lett tolva, de talán kellett is ez ahhoz, hogy igazán ördögi legyen a figura (ha teljesen sikerült a könyvbeli gazembert tükrözni, ak... Több

2019.04.01 dailyfilmsan

Hidegrázós a film, sok nagy HŰHÁ-val. Az első a kigyúrt Robert De Niro. Nagyon durván néz ki a jó értelemben. A karaktere is kidolgozott. A többiek nem kapták meg ezt a kiváltságot, felületes háttértörténetet kaptak, pont annyit, hogy ne érezzen a né... Több

2018.12.08 harnas1207

Az alap elgondolás nagyon jó lenne, de a kivitelezés vérszegény. Nem hogy nem fogott meg, de egyenesen unalmas volt a film, a végjáték pedig szörnyen irritáló.

2017.11.13 Zsceeeka

Szeretem (bár a mai ingerküszöböt már nehezebben verdesi, mintha újkorában láttam volna). De Niro alakítása nagyon tetszik, de a többi színészre sem kell panaszkodni. Egész jó kis thriller még mai szemmel is.

2021.08.02 Gauss

Ez az a típusú film, ami – bár nagyon izgalmas és remek film – egy szereplő miatt van ott, ahol van. (Ilyennek érzem az Ördög ügyvédje c. filmet is). De Niro zseniális játéka nélkül ez "csak" egy jó kis thriller lenne. De így, Robert De Niroval egy remekművet kapunk.

2015.08.07 Aranyhal

Nagyon izgalmas, igazi akció thriller végig érdekfeszítő történésekkel és egy percig sem unalmas. Lekötött, akár többször is nézhető. Kiváló színészi alakítás!

2017.06.20 jake_green

De Niro ismét hatalmasat alakít! Nagyon sajnálom hogy szinkronosan néztem meg, eredetiben a legjobb! Mindenkinek csak azt ajánlom (a szinkron borzasztó). Attól féltem a film kapcsán, hogy kiszámítható lesz, de egy-két klisét leszámítva egész izgalmas, fent tudja tartani az érdeklődést a végéig :)

2015.05.30 Akodako

De Nirotol egyik kedvencem. Jol osszerakott film, ami valoban rettegest, izgalmat valt ki. Kivalo szineszi alakitas, erdekes, valoban izgalmas thriller.

2021.11.17 Péter Fazekas

De Niro nagyot alkotott, mint általában, a film is jó, szóval 5 csillag.

2017.12.01 Imlah

Ma is nézhető igazi klasszikus thriller, mai krimikkel vetekszik. Hiteles, színészi alakítás, ütős sztori. Időtálló, akár többször is nézhető film profi színészekkel!