Rettenthetetlen

Braveheart

2015.03.28 Bekmeli

Klasszikus, igazi film. Magával ragadott, érzelmekre ható, drámai, érdekfeszítő. Mel Gibson egyik legjobb filmje, alap.

2015.01.27 sullerb1022

Nagyszerű csatajelenetek tarkítják a történetet, remek az operatőri munka és vágás. Jó kis film!

2015.10.10 Bimbi

Igazi klasszikus kaland-drama, engem inkább a dráma resze fogott meg. érzelmileg megfogó monumentális film remek színészi alakítással, kiváló szereplőkkel .

2016.01.05 [email protected]

Egy monumentális nagyon nagy klasszikus történelmi dráma. A kategória kedvelőinek alap. Kiváló színészi alakítás Izgalmas cselekmény és profi rendezés.

2016.04.25 Macko

Igazi klasszikus, ami amellett hogy egy valódi kalandfilm, érzelmileg is megható és mélyre ható, megkönnyeztem. Mel Gibson egyik klasszikusa, nem véletlenül. Profin, meggyőzően szerepel benne.

2016.01.28 tomtom

Azt bírom a kosztümös filmekben, hogy nagyon érdekes figyelni, ahogy a stáb, a sminkesek és a kellékesek majd megszakadnak abban, hogy korhű környezetet teremtsenek - amelyről egyébként a nézők háromnegyedének úgysem lesz semmilyen benyomása, mert fo... Több

2015.03.10 kisslaszlo2

Nagyszerű történelmi mozi, az egyik legjobb a maga kategóriájában! Mel Gibson remek alakítást nyújt, a történet lebilincselő és epikus. Nem mai darab, 9/10

2015.02.10 visigo

Nagy-nagy kedvencem! Mel Gibson zseniális, még rendezőként is. A film zenéje és főcíme elsőosztályú. Megható, felkavaró, valósághű történelmi film, az igazságérzetemet sokhelyen borzoló történésekkel. A klasszikus filmtáramba bekerült.

2022.12.02 BDJN

Jó film volt.

2015.03.26 JollyDzsé

A történelmi filmeknél igen óvatosan kell bánni a heroizmussal, persze nyilván attól függ, mit akar a rendező. Hitelesnek tűnő, valódi karaktereket teremteni, vagy ügyes kosztümökbe bújtatott, értelmezhetetlen és értékelhetetlen szuperhősöket, akiket... Több

2015.03.19 Vanessa

Érdekes történelmi eseményt mutat be kiváló színészi alakítással. Mel Gibsonnak nagyon fekszik ez a szerep. Kiválóan alakítja a hős és szerelmes harcost. Magával ragadó hangulatú, drámai alkotás.

2015.02.21 Rivendin

Nagy kedvencem a Rettenthetetlen, már gyerekkoromban is imádtam, annak ellenére, hogy eszméletlen hosszú. Szívszaggató, könnyfakasztó a zenéjével egyetemben. Legszívesebben én is ott harcolnék William Wallace oldalán ebben a filmben Skócia szabadságá... Több

2015.02.10 Katie75

Imádom, megvan videó kazettán. Mel Gibson az egyik férfi ideálom. Sok filmje kedvenc, akárcsak ez. Nagyszerű történelmi mozi, az egyik legjobb.

2021.08.26 [email protected]

Zseniális!

Igen, láttam már többször is, és újra meg újra megnézném.