A szarvasvadász

The Deer Hunter

2017.01.24 valery

Meryl Streep, Robert de Niro és Christopher Walken nagyon nagy szerepet alakít a filmben, istenien játszanak. Megfogott a film tartalma és mondanivalója, mindenkinek ajánlom, komoly, érdekes film.

2015.06.25 FarZoo

Egy egyedülálló, nagyon jól összerakott film, aminek nagy mondanivalója van. Egy igazán magával ragadó, megfogó film. Színészi alakításban kiváló, egy sajátos hangulatú alkotás.

2015.06.15 fancsi094

Az egyik legerősebb vietnámi háborús film, annak minden borzalmával és embertelenségével. A háború sose tud nemes és hősies lenni, mindenkit megváltoztat és a legtöbbször nem a jó irányba, és a borzalmakkal teli világból nincs visszaút, soha nem fogod tudni folytatni a régi életed.

2017.02.09 Enjoy

Robert De Niro is a kedvenc színészeim közé tartozik. Elképesztően jól alakít ebben a filmben is, hozzák formájukat. Igazi időtálló klasszikus thriller, profi rendezés. Egyedi, utánozhatatlan.

2016.05.23 Edeske

Van mondanivalója a filmnek és valóban elgondolkoztatja a nézőt. Megfogó, lélekbe ható film, amiben a szereplők alakítása tökéletes és meggyőző. Profi film, profi rendezés, profi színészi alakítás.

2015.10.16 Blindspot

Könnyen kedvelhető kis műről van itt szó. Azoknak tetszhet ez inkább, akik könnyedebb kikapcsolódásra vágynak és nem valami korszakalkotó dobásra. Legalábbis ez az én véleményem, nekem viszont nagyon bejött.

2017.03.27 VK

Van egy egyedi hangulata a filmnek, ami utánozhatatlan és profi. Igazi mondanivalója és tanulsága van. Profik a szereplők, nagyon jól hozzák a karaktereket.

2015.03.31 Henczi

Mély tartalmú film, aminek komoly mondanivalója van. Az emberi érzések szókimondó, valódi bemutatása. Zseniális alkotás, hatalmas hangulata van. Klasszikus, aladarab.

2017.02.18 tilino

Igazi klasszikus film ahol a színészek nagyon jól alakítanak. Mindenkinek egyszer az életben látnia kell! Nincsen tele üresjáratokkal és sablonokkal. Nehezen lehet kiszámítani a történetet igazán érdekfeszítő!

2015.05.30 Akodako

Egy érzelmileg mélyreható és különleges atmoszférájú film, megfogó, magával ragadó ,kemény, erős film nagy mondanivaloval, hibatlan egyedülálló színészi alakítással.

2017.01.08 vesztingerkitti

Christopher Walken talán legütősebb filmje, izgalmas, hiteles, lenyűgöző történet és megható drámai jelenetekben gazdag. Nagyon nagy a sztori, szomorú és átható a történet. Kemény, nehéz film.

2015.03.20 idefix

Személyes kedvencem Christopher Walken. Nagyon egyedi karakter, a film sem a megSzokott élményt nyújtja. Van egyfajta érdekes atmoszférája, amely végig érezhető.

2015.02.10 Bimbi

Hatalmas film valódi mondanivalóval, eszméletlen hangulattal. Valós értéket képvisel, a kőkemény valóságot mutatja be.

2016.02.09 Dniel

Véleményem szerint ez egy hatalmas film valódi mondanivalóval, eszméletlen hangulattal. A kőkemény valóságot mutatja be. Egy szóval körbe lehetne írni ezt a filmet: lélegzetelállító!