Anyám és más futóbolondok a családból

Anyám és más futóbolondok a családból

2024.03.22 hshs

Jó színészi játék, működő történet. Nekem tetszett.

2017.10.25 Deku

Sokkal jobb film is lehetett volna, mivel nem lett így nem is tudok semmi jót mondani rá. Nagy elvárásokat támasztottam a filmmel szemben lehet ez is az egyik buktatója a dolognak.

2016.12.08 Berto49

Láttam már jobb családi/történelmi áttekintést Magyarország elmúlt századáról, egyet említek, a Napfény ízét, az a film sokkal tartalmasabb. Ez az események humoros oldalára próbál koncentrálni, de a humor egyáltalában nem jellemző a megidézett évtiz... Több

2018.08.14 dailyfilmsan

Tetszett ez a film. A mi fiunk kölyke ezért nagyon rosszat nem akarok mondani. Nagyon szépen összeszerkesztették a régi felvételeket az újjelenetekkel. A film által beleshetünk a nehéz viszonyokba és láthatjuk hogy nem vott azért akkor sem annyira e... Több

2022.04.04 Klauka89

A szüleimmel néztem, szerintük ez a korszak ennyire lagymatag volt. Én inkább nézhetetlennek nevezném. A vége meg aztán lol. Többet vártam tőle, talán itt rontottam el.

2018.08.15 Szilonka

Nem mindennapi igaz történet, de valahogy nem tudott lekötni. Hiányzott belőle valami.

2021.04.05 stomachh

Korrajz az előző 100 évből. Vagyis nem is rajz, csak skicc. Bele-bele enged szagolni az adott évtized atmoszférájába, kissé felületesen, de szórakoztatón. A hangulatot megfogni kiváló, jók a színészek, maga a film egésze kissé darabos, de sebaj. Feelgood. "Egy család zivataros évtizedeiből."

2021.04.17 G.Noir

Gyönyörűen felolvasták a szereplők a szövegkönyvet. Én mondjuk szívesen megnéztem volna egy olyan változatot, ahol megpróbálják eljátszani a szerepüket. Ha egy könyv lenne az alapja, mondanám, hogy a rossz adaptáció tipikus iskolapéldája, de így simán csak egy rossz film.

2016.04.28 Cordelia Bennett

Kedves, megmosolyogtató és elszomorító családregény a magyar történelem elmúlt századából. Külön örömem, hogy három szereplő is a Miskolci Nemzeti Színház tagja. :)

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Valós problémákat és történelmi eseményeket, nehézségeket felvető dráma. Érdekes és magával ragadó a cselekmény. A színészek hitelesen alakítanak, igényes film.

2015.11.20 [email protected]

A nyereményjátékotoknak hála volt szerencsém megnézni. Az előzeteshez képest nem igazán adott újat, amit kicsit sajnáltam, és összességében is inkább dokumentumfilm érzésem volt, mivel mint játékfilm annyira nem állt össze (kicsit sok a régi jelenet ... Több