Aranyélet

Aranyélet

2018.03.19 Rendszergizda

Ez sorozat a bizonyíték rá, hogy a magyar filmipar is képes színvonalas filmet csinálni! Magyar színészek is tudnak olyan jól alakítani, mint a nemzetközileg elismert színészek! Több ilyen magyar sorozat kéne! Magyar filmesek tanulhatnának ebből sorozatól !

2020.01.11 Zoe091

Kedvenc sorozatom, annyira a valóságon alapul, legjobb magyar sorozatok közé tudom sorolni. Izgalmas volt nagyon!

2016.07.29 Homer

Nagy kedvvencem lett ez a sorozat az utóbbi időben. Nagy megleptés volt számomra mikor kiderült hogy kik vettek részt ennek a sorozatnak a megalkoztásában. Izgalmas képi világ és történet. Működik minden mint a karikacsapás és egyáltalán nem unalmas.

2016.06.16 Edeske

Nagyon ötletes és fantáziadús a sztorija. A szereplők karakteresek és minden rész tartalmaz valami újdonságot, fordulatot. Nem a megszokott sorozat.

2017.02.18 tilino

Hazai filmes viszonyokat tekintve igen jó sorozat, tele fordulattal, ötletes megoldásokkal és különböző karakterekkel. Simán veri a korábbi évek magyar sorozatait. Van tartalom, van mondanivaló és vannak szerethető figurák.

2016.12.14 Pappcsino

Ilyen magas minőségi, izgalmas magya sorozat, mint az Aranyélet, még sosem született, úgyhogy épp itt volt az ideje. Rabja vagyok, teljesen függőjévé váltam. Elképesztően jó, úgyhogy nálam max pontos.

2016.11.30 holnaputan

Az első évad szinte tökéletes, a második egyelőre nem tetszik annyira. A leszbi vonal kicsit erőltetett.

Spy/Master
2018
Instant dohány
2021

2017.02.23 időjós

Nemrég kezdtem el nézni ezt a sorozatot, az első négy részen vagyok túl, de valami egészen fantasztikus, imádom. Azt hiszem rabjává válok, aig várom, hogy lássam a következő részeket.

2016.11.22 csocsicsoda

Pazar magyar sorozat, a története egészen kiváló remélem sok hasonló fogja még követni. Kiemelném a soriban lévő zenéket, remekül vannak összeválogatva.

2016.06.17 Panna

Hihetetlenül jó magyar sorozat, végre! Elképesztően jó volt a története, össze volt rakva minden. A zenék is kifogástalanul lettek összeválogatva.

2016.10.23 malnaturmix

Pöpec kis sorozat, külföldön is megállná a helyét. Remek a története és a szereplőket is ki kell emelni.

2015.12.29 Niki19

Már a kezdetektől elnyerte a tetszésemet. Tele van fordulatokkal, érzelmekkel, minden ami elvárható. Szerintem kihagyhatatlan sorozat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.06.25 punktum

Az eddigi legjobb magyar sorozat. Nagyon jól megcsinálták az alkotók, remek a története.

2016.08.02 Fanni11

Ez egy nagyon jól sikerult sorozat! Eleinte kicsit vonakodtam ettol a sorozattol de nem csalodtam benne! Mindenkinek nagyon ajanlom!