Aranyélet

Aranyélet

2018.11.29 tjunior

Sose értetem ezt a nagy hype-ot a sorozatottal kapcsolatban. Oké, hogy magyar, de ezért még nem kellene piedesztálra emelni mert kiemelkedik itthon. Mármint az első két évad, az tényleg jó volt. De ez a harmadik évad, ez valami gyalázat.

2022.04.23 Boro

Annyira nyomasztó... Nem találtam benne pozitív szálat, és így elbillent az egész film egy lehangoló, menthetetlen világba. Megfelelő mennyiségű humorral lehetett volna javítani, de az elmaradt.

2019.05.02 Vrpp

Hatalmas meglepetés

Annyira pozitívan csalódtam. Hát ez már nem egy Barátok közt feeling. Nagyon jól fel volt építve a sztori, tele meglepetésekkel, és kavarásokkal. Minden részt imádtam, a szereplők is nagyon szerethetőek voltak. Szuper volt a szereplők jellemfejlődése is. Gratulálok, színvonalas munka!

2024.02.24 Bogi

Nagyon jó. :) Csak ajánlani tudom. Szereposztás is kiváló. ;)

2022.06.17 Tóth István

Nem minden a csillogás

Egy tökéletes sorozat ami mintha a napjainkba lenne észrevétlenűl de néha vissza is megy az időbe hogy ezt jobban bemutasa és kifejtse. Tökéletes sztori hatalmas szinészek és egy olyan lezárás ami maga a nagybetűs The End

2019.11.26 fjumer

vannak azért kíváló színészeink

és ez itt meg is látszik .bár a forgatókönyv néha kissé esetlen ,szerencsére a színészek túllendítenek a dramaturg és a forgatókönyvírók hibáin :)

2019.03.27 süti1999

Ez egy nagyon jól megrendezett, fordulatokkal teli magyar sorozat. Nagyon kíváncsi voltam rá, és nem csalódtam.

Spy/Master
2018
Instant dohány
2021

2018.03.04 fhidasi

Magyar sorozatot nézzek??? Kérdeztem én kis buta fejjel mikor már a sokadik ember ajánlotta az ismerőseim közül, hát nagyon köszönöm mindenkinek aki rábeszélt, ez egy világszínvonalú sorozat lett! Óriási kedvenc!

2018.07.25 Nixi

Kedvelem a magyar sorozatokat és ez messze túlszárnyalja a többit is, szinte amerikai is lehetne...A HBO-nak egyébként is nagyon jó saját gyártású filmjei és sorozatai vannak, érdemes megnézni őket. Na, de az Aranyélet...A szereplők nagyon jók, a fia... Több

2024.01.06 sawyer

Nekem ez a sorozat adta meg a lökést a magyar filmekhez és sorozatokhoz. Mivel félve álltam neki, így pluszban meglepett, és a legjobb magyar alkotások között tartom számon. Számomra az is dob az egészen, hogy végre ismerős a környezet, és nem egy má... Több

2016.01.03 benvok

Már régóta nem néztem semmilyen magyar filmes alkotást... Sok volt a csalódás. De ez! Elképesztően jó! Celeb színészektől mentes, a magyar valóságot hitelesen tükrözi. Remélem lesz folytatás.

2016.02.22 Kriszler

Mint ha egy magyar Breaking Bad lenne! A karakterek nagyon fejlettek, jobban el sem lehetne játszani azokat akik. Nagyon jó lenne egy 2. évad.

2017.08.23 missbiro

Azt hiszem, hogy az ilyen sorozatok láttán az ember még inkább örül annak, hogy magyar. Baromi nagyszabású és imádom, hogy minden képkockában munka van. Őszinte pacsi, de tényleg!

2019.11.13 Giaggo92

Értékelés

Nagyon jó sorozat főleg magyar viszonylatban , de sajnálom hogy ilyen hamar és gyorsan vége lett , több volt még ebben, lehetett volna még 1-2 évad . A végét is valahogy máshogy képzeltem el.