diumiu
Oszter Sándor
Bicskey Lukács
Nagy Feró
Csuja Imre

Egy igazi profi mindenre fel van készülve - kivéve a "Magyar Valóságot"! Fekete Versace öltönyben és csúcstechnológiával felszerelve érkezik Magyarországra az az "ügyintéző", akit a szakmájában csak a Tejesembernek (Oszter Sándor) hívnak. Feladata, hogy végrehajtson egy újabb különleges megbízást: egy titokzatos ókori kincset kell megtalálnia. A "rutinmunka" azonban hamar élete legnehezebb küldetésévé válik. Nem számolt néhány zavaró tényezővel: Balogh Tibivel (Kovács Lajos), és exbiztonsági őrökből álló csapatával, akik szintén szemet vetettek a kincsre.

Rendező: Árpa Attila
Forgatókönyvíró: Huszár Péter, Bence Trunkó
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2004.09.16.

2024.03.29 Jocpappa

10/5

A második részhez képest egy fokkal jobb, de még mindig nem jó. Egyszer-kétszer képes voltam egy kis levegőt kifújni az orromon, de a röhögéstől ez még nagyon messze áll. Az akciójelenetek és Psycho kiakadása a gyorsétteremben jól meg lettek csinálva. Ezen kívül sok pozitívumot nem tudok felsorakoztatni mellette. Guy Ritchie-film magyar módra.

Mivel mi magyarok vagyunk, mi ezt tudjuk. De ezt tökéletesen. Filmszatíra, ami megmozgatja a rekeszizmokat rendesen. Kiváló színészek és karakterek. Nagyszerű, ámde meseszerű történet. Igazi magyar bohóckodós thriller.

2019.05.01 Thibo84

Ahhoz képest, hogy magyar alkotás, még is egy szuper és ütős film. A szereposztás pazar, ötletes a történet, jó a humora. Többször megnéztem, de még mindig nem tudom megunni.

2017.07.24 Deku

Egyszerű kiszámítható és végtelenül unalmas magyar film. Valahogy nekem kevésbé jött be ez a film mint másoknak. Nem volt benne semmi eredeti mozzanat. Gyenge.

2016.01.26 szaka123

Az egyik legjobb magyar film. Nagyon jó színészek, zenék, párbeszédek! Sokat idézet mondatok, karakterek. Úgy gondolom, hogy ezt minden magyar embernek látni kell. Árpa Attila kiváló rendező! :)

A filmben szereplő Audi dombon történő legurításához buldózerre volt szükség.Szerző: Bogi87

A film készítése során 3 autót törtek totálkárosra.Szerző: Bogi87

A római kori csatajelenetet összesen 8 szereplővel vették fel.Szerző: Bogi87

Nagy Fero is szerepet kapott a filmben. Az alkotók mindenképpen ragaszkodtak személyéhez, miután a híres 80-as évekbeli trágár figura, Ford Fairlane magyar hangját ő adta.Szerző: Bogi87

A valamivel több mint másfél órás filmben pontosan 1217 lövés dördül el.Szerző: Bogi87