Az éhezők viadala: Futótűz

The Hunger Games: Catching Fire

2016.04.19 szabi17

A film képes az első részhez viszonyítva még többet mutatni mind a látvány mind pedig az akciók terén és még inkább a viadalra koncentrálni. Így egy hasonlóan jó élményt nyújtott ám egy hajszálnyival gyengébbre sikeredett. Talán a hangulata kevésbé olyan erős.

2015.02.16 pilla92

Az első részt nem múlta felül, de még így is nagyon jó, várom a folytatást. Remek sztori is kivitelezés, Lawrence ismét remek alakítást nyújtott.

2015.03.01 orlandooo

Imádom ezt a filmsorozatot..:D a 3. részét meg egyszerűen wááh..:D

2020.08.26 arina

Mint az első rész ez is nagyszerűen sikerül.Ebben a részben Peeta és Katniss a győzelem után megpróbálnak úgy élni ahogyan a viadal előtt,de ez lehetetlenek tűnik rémálmok gyötrik őket.Snow elnök nem hisz abban hogy tényleg szívből szeretik egymást,... Több

2015.11.02 philboy

Suzanne Collins regényéből egy fantasy-action opuszt akartak kikerekíteni, de nem igazán sikerül. Hiába a kiváló szereplőgárda, ha nem jó a forgatókönyv. A történet döcög, a karakterek szétesnek. Nem érdekel a folytatás.

2015.03.25 tothzsuzsika

Nekem nagyon tetszett. Várom a következő részt. Végig izgalmas volt, volt benne egy kis szerelem is, kaland is, nagyszerűen összerakták. Így kell ezt a műfajt csinálni.

2015.03.30 Krekk

Remek adaptáció. Vártam, hogy az arénát hogy valósítják meg, és ezt az akadályt jól vették, a történet követte a könyvbélit - kisebb változtatásokkal -, de szerintem egy elég jó adaptáció, nekem a színészek is tetszenek. Akinek Jennifet nem szimpi, az a könyvbéli Katniss-t se szeretné, szóval a karaktert jól hozza.

2015.01.28 Bernyke

Imádom a trilógiát! A film csodálatos, és imádom a főszereplőket! :3 Csillagos ötös!

2015.01.26 Majesticdia

Kifejezetten izgalmas, film Jennifer Lawrence pedig kiváló színésznő nagyon szeretem.

2015.03.25 timeamarton93

Nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy jobb e, vagy rosszabb e a Futótűz, mint az előd, tény, hogy pontosabban hozza a kötet hangulatát, és egy fokkal mélyebb is, remélem a 3.részből is legalább ennyit ki tudnak hozni.

2015.03.01 00Alexa00

Az első rész szereplőinek szembe kell nézzni tetteik következményével, ami már nem csak a saját és közvetlen környezetük, hanem az egész ország jövőjét is megingatta. Látványvilág nagyon jó, a történet izgalmas, akciódús. Jennifer Lawrence játékát cs... Több

2015.02.01 kerilajcsi

Az első résszel semmi bajom, jó kis akciódús sci-fi. De most CTRL-C CTRL-V és mintha ugyanazt a filmet láttam volna.

2015.01.26 agnes

A könyvet nagyon jól vissza adta ! A színészeket imádom, a történet fantasztikus! Kell ennél több?

2015.01.25 simi09

A széria legjobb darabja, bár az első rész is kiváló. Mindenképp néző sci-fi kalandfilm, ajánlom mindenkinek! 5/5