Az út

The Road

2019.03.09 Timcsi

Viggo Mortensentől az abszolút kedvencem, annak ellenére hogy a Gyűrűk urában és most a Zöld könyvben is zseniális, de ez csak róla szól. A története zseniális.

2020.01.08 petraszab

Nagyon megrázó film, aminek megnézése után kicsit lejössz az életről. A küzdés, amit bemutat ámulatba ejtő. A látvány elborzasztott.

2018.05.28 SzFa

Sokkal többet vártam a filmtől. Számomra a vége befejezetlen. Ok-okozati hibákat tartalmaz. Nincs megmagyarázva a történet alapja. Hosszú és unalmas. Nem ajánlom.

2018.09.18 thejoker

Nagyon megható és szomorú apa-fia történetet mutat be ebben a szürke elpusztult világban, ahol már szinte semmi sincs és lehet érezni azt a nyomasztó érzést hogy ez tényleg a vége a világnak, de nem adják fel, és az apa mindent megtesz hogy megvédje magukat és hogy na haljanak éhen.

2016.09.17 HannaK

Hátborzongató film. Nem egy véres valami, de magával ragadó.

2015.08.05 fagitta

Nagyon kemény, erős, szívbemarkoló film a kitartásról, a küzdelemről és mindennek előtt az élni akarásról. Lehangoló, szívszorító történet, mély tartalommal.

2016.04.29 ukla

Egy igazi sötét hangulatú apokalipszist bemutató és rengeteg sok drámával tele tűzdelt alkotás ami csak a szinészi játékról szól.Az érzést nagyon vissza adja hogy milyen lenne a világ ha ennyire eltorzulna.De inkább az apa fia kapcsolatot mutatja be ... Több

2017.01.15 holnaputan

Én nem olvastam a könyvet, talán azért tetszett. Eléggé felkavaró a története. Telkesen természetesnek vesszük, hogy van fedél a fejünk felelt, van étel az asztalon...

2015.11.22 Jozzsef

Életszerű helyzetekkel és jelenetekkel ábrázolja a film ahogy apa és fia minden nap megharcolnak az életbenmaradásért. Jönnek a természeti csapások és a film egy egész küzdelem a reményért azért a reményért,hogy eljutnak az óceánhoz ami a túlélést jelenti a szereplőknek.

2015.08.16 Corazon.Donq

Jól össze lett rakva ez a film. Itt aztán minden meg van. Zene, színészek, humor és egy egész pofás kis történet egy ilyen stílusú filmhez. Azt hittem, hogy majd valami kis bénaság lesz, de nem így történt. Alulértékeltnek tartom, filmet mivel azért jól el lehet szórakozni rajta.

2015.11.23 Beniko

Viggo Mortensen legjobb filmje a kitartásról és a hűségről. Egyszer láttam, és akkor elhatároztam, hogy újra megnézem. Lehet épp most lenne itt az ideje.

2016.09.03 Rivaikun

A könyvet olvastam előbb, és a film nagyon jól visszaadta. Szürke. Kilátástalan. Csak két ember, akik akár mi is lehetünk. Lehetünk egy apa, és egy apa fia. De lehetünk bárki itt. És lehetünk halottak is. A vég elkerülhetetlen. Köszönöm.

2020.11.29 Patya94

A film kissé vontatott, viszont Viggo Mortensen itt is bizonyította, hogy ott van a helye a legjobb színészek között. Ahogy karakterével hozzáad ahhoz az amúgy is brutális atmoszférához, nem semmi teljesítmeny.

2023.01.23 Findzs

Egyszerűen jó

Remek film. Mivel én is apa vagyok, és hasonló korú fiam van, kicsit jobban megérintett. A szereplők hozzák a tőlük elvárható szintet. 8/10