Babe

Babe

2024.05.04 Krisz

Mai napig rohadt nyomasztó számomra ez a film. A beszélő állatok meg amúgy is kiverik nálam a biztosítékot.

2018.01.21 mamiéstöti2

Gyerekkorom egyik legnézettebb filmje. Nagyon sok érzelem keveredik benne és az állatok hihetetlenül vannak betanítva.

2019.07.25 Ms. Akárki

Aranyos és tanulságos film. Gyerekkorom egyik legjobbja. Nagyon izgultunk, hogy a kismalacot sikerüljön megmenteni és ne egyék megXD És újabb lehetőségeket is kap már itt, hogy csillogtassa tehetségét.

2018.04.26 indingo

Még moziban láttam sok-sok éve. A kismalac magyar hangját nagyon eltalálták ,nagyon édes. A története is kedvelhető a sok-sok állattal, meg a gazdával.

2022.10.12 JRD

Édes, tanulságos, egyszerű és cuki. Egy családi szórakozás, egy közös Babe-nézés a gyerkőcökkel. Aranyos karakterek, élőszereplős megvalósítással. Érdemes megnézni, hiszen a napi cukiság mindenki lelkének jól jön. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2018.11.09 VvV

Kedves kis mese. Jól megoldottá az állazok kommunikációját, nem lett művi az egész. A története szerethető és szívmelengető.

2023.08.28 Ergit

Nagyon profin elkészítették ezt a beszélő állatos filmet. Tüneményes!

2016.02.14 doroffee

Imádtam ezt a filmet kiskoromban. Annyira édes és bájos... és emberi... már ha ezt lehet mondani egy állatos filmre. És igen, nagyon cuki volt benne a malac!

2015.07.26 one1970

Nekem nagyon jó volt erre felnőni :)) sose fogom megunni, bár manapság is lennének ilyen jó filmek. Megunhatatlan, bármelyik nap meg tudnám nézni, ha van szabad 2 órám :)

2015.06.24 FarZoo

Kategóriájában valóban sikert aratott film volt, de azzal azért nem értek egyet hogy egy családi vígjáték lenne, mert azért felnőtt fejjel nem nyújt nagy élményt. Alapvetően egy aranyos, látványos kis film.

2015.07.18 miki

A kritikusok annak idején le voltak nyűgözve a filmtől, ami nem is csoda, 1995-ben előrukkolni a beszélő állatokkal még újdonság volt. Elég alaposan elhasználta a filmipar ezt a toposzt, és már csak néha néha kerül elő jó film, ami erre épít. A Babe ... Több

2014.12.01 kasztni

Kétség kívül korszak alkotó film, azzal együtt, hogy mára a felhasznált technológia elavult és a történet sem igazán izgalmas. A célközönségnek még így is tetszik az alkotás, legalábbis a kisfiam bevallása szerint, hiszen egyértelmű, hogy a film elsősorban az ifjúsághoz szól.