Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Nyomd, bébi, nyomd

(Baby Driver)
Nyomd, bébi, nyomd

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Nyomd, bébi, nyomd főszereplője egy fiatal sofőr, Baby (Ansel Elgort), aki arra specializálódott, hogy saját soundtrackjének dübörgő basszusait hallgatva pillanatok alatt felszívódjon egy-egy rablást követően. Amikor megismerkedik álmai nőjével (Lily James), felcsillan előtte egy új élet reménye. Azonban miután  arra kényszerítik, hogy dolgozzon az ismert maffiózónak (Kevin Spacey), egy balul elsült rablást követően nem csak élete, de szerelme és a szabadsága is kockára kerül.

VK
2017. 04. 05. 12:52

Fordulatos, pörgős akció-vígjáték. Vannak benne nagyon jó, nevettető poénok. Igazi szórakoztató vígjáték klassz színészi alakítással. Nekem bejött, ajánlom!

2017. 03. 15. 22:38

Elképesztően jó film. Pörgős, és akció dús. Leginkább a Drive jut róla eszembe. Jól működik együtt a zene és a kép.

Edgar Wright
Edgar Wright
Kevin Spacey
Jon Hamm
Lanny Joon
Jon Hamm

A filmben egy cameo erejéig a Red Hot Chilli Peppers legendás basszusgitárosa, Flea is tiszteletét teszi.

A Nyom, bébi, nyomd Edgar Wright első Amerikában forgatott filmje.

Ez a második alkalom, hogy Kevin Spacey és Jamie Foxx együtt állt a kamerák elé. Az első a Förtelmes főnökök volt.