Barátok közt

Barátok közt

2024.02.21 Schumy1

Valaki vagy utálja, vagy szereti. Én az eleje óta néztem, s az akkori pár sorozathoz viszonyítva minőségibb lett, vagy az évek alatt azzá vált. Az az egy idegesített, mikor szerepcserék, s sok új színész kezdett benne lenni, mert kezdett keszekuszává válni. Sajnálom, hogy vége lett.

2018.04.26 indingo

Valaki ezzel kínozza magát? Egy hét alatt is rengeteg rész megy le, nem hogy azt még ismételjék is. Aki kedveli a sorozatot, az biztos örül neki. Én kihagyom.

2017.04.10 indingo

Régen néztem, ezért adtam neki egy csillagot. Sok minden nem történik benne, hetekig rágódnak ugyanazon a dolgon. Kiváncsi lennék hány szereplője volt eddig a sorozatnak.

2017.07.27 Orosz István Nézhetetlen

Unalmas sz@r, ezzel untatják már több mint húsz éve a magyar népet, ideje lenne már levenni a képernyőkről,és valami értelmes műsort kitalálni, és azt vetíteni.

2016.02.23 MP170506

Meg lehet nézni, de nem egy túl izgalmas sorozat, ha egy hónapig nem látjuk, akkor is tudni fogjuk, hogy hol is tart a történet. A színészek egyébként jók!

2018.10.24 Norbert93

Nagyon régen (mikor még kb. okostelefon sem volt) adtam volna akár 4*ot is. A magyarok átlagéletét mutatta be, a napi gondokkal és családi problémákkal, még ha nem is volt teljesen realisztikus. Aztán következett az a vonal, amikor mindenki lefeküdt ... Több

2019.02.25 harnas1207 Nézhetetlen

Borzalmas semmitmondó szappanopera. Nem tudom miért nézi az idősebb korosztály.

2016.08.06 babsy88

LEgjobb magyar szappanopera, Berényi Miki legkeményebb karakter, sokáig néztem, de mára már meguntam.

2017.11.22 Bazzzsi

Elismerésem aki a kezdetektől nézi. A története elég vontatott és a szereplők is elég gyorsan cserélődnek. Régebben a jobb hazai sorozatok közé tartozott, de ma már sokan leelőzték.

2018.04.23 TomÁcs

Olyan esemény dús, mint a Szomszédok volt ezer éve. Rengeteg szereplő, aki unalmas azt kiírják. Nem is értem aki az elejétől kezdve játszik benne nem unja már a karaktert.

2020.09.18 Lonka

Pár évig néztem még a legelején, akkor tetszett. Jó volt egy magyar sorozatot nézni. Aztán felhagytam vele mert nem haladt a történet semerre.

2017.12.18 Greeta

Szerencsére egyre ritkábbak ezek a maratonok, talán csak a nyári szünet után ismételnek. Szerintem feleslegesek, mert aki nézi úgy is emlékszik rá, hogy mi történt pár héttel azelőtt.

2017.12.18 Greeta

Hihetetlen, hogy nem unja már ezt a nép. Egyszerű a története, mint a faék. Alig történik benne valaki és a sok semmitmondó szereplő elég idegesítő benne.

2018.03.27 Queenakasha

Tisztában vagyok vele, hogy ez a sorozat a legtöbb ember szerint nagyon béna, de szerintem annak ellenére, hogy sok hibája van, nem egy remekmű és rettentően idegesítő a szereplők folytonos kicserélése/kiírása, ha valaki nem nézi egy darabig, már ali... Több