87% 2012 szavazat

Hős6os

Big Hero 6

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon meghatódtam, hogy lehet ilyen szép filmet készíteni. A film trükkje hogy a gyógyító akit testre terveztek a fiú lelkét gyógyítja meg. A barátságról és a feldolgozásról szól. Őszinte gratuláció a készítőknek.

2015.05.12 hejnekem

Szép dizájnú, kellemes humorú animáció, aminek a legnagyobb erőssége a Baymax és az, amit ő csinál. Van benne kis tragédia is, meg happy end is szóval minden ami kell ahhoz, hogy kitűnően szórakozzon rajta felnőtt és gyerek egyaránt.

2015.01.27 szd91

Külön dicséret az előzetesnek, meghozta a kedvet mégse lőtt le minden poént és a sztori sem az lett amit vártam. Arra számítottam biztos valami cuki kis mese lesz egy lufirobottal, de annál sokkal több. Szuper, izgis, fordulatos. Néhol szomorú és elg... Több

2015.02.12 Brigusz724

Nekem nagyon tetszett, imádni való az egészségügyi segéd Baymax. Ugyan sok mondanivalója nincs a filmnek, de jópofa és megfelelő mennyiségű szórakozást is nyújt!

2015.05.21 Laci000

Egyszerűen zseniális Baymax, annyira vicces és szerethető, pedig egy nagyon egyszerű karakterről van szó, mégis önmagában kitölti a történetet. Szórakoztató kis mesefilm.

2015.01.28 london2012

Nagyon jó animáció ami fordulatokban gazdag és vicces. Jó a történet és a megjelenítés. Mindenkinek ajánlom aki szereti a családi animációkat. *****

2017.05.29 Zoer8993

Egy olyan animációs filmet készítettek ami unhatatlan és bármikor újra tudnám nézni. Szeretem a drámai részét amit szépen megkreáltak ezen kívül elég látványos és szép grafikájú mese.

2015.10.27 fcbnandi

ez nagyon tetszett nekem és barátnőmnek is. Megható volt és az egész mesét jól kitalálták. Egy estés családi filmnek tökéletes. Szerintem ez a mese mindenkinek tetszik aki megnézi.

2016.08.08 tvmérnök

Az egyik kedvenc zenekarom adta alá a zenét , ezért is vártam a filmet. A történet nem rossz. Baymax( a robot) is aranyos de azért számomra nem egy felejtgetetlen mese. Szép a grafika de nekem már túl van tolva a mese.

2015.07.13 moony5972

Az egyik nagy kedvenc mesémmé nőtte ki magát. Mikor belevágtam jópofának tartottam de nem is mertem remélni, hogy ennyire oda fog vágni. Ritka aranyos és pörgős animációs film. Ha még nem fogtál volna bele, láss hozzá :)

2016.02.10 norbi0102

Nagyon aranyos és izgalmas animáció. A poénok annyira nem jöttek át, de azért jól szórakoztam. Baymax hihetetlenül jól kitalált karakter, nem lehet nem szeretni...

2016.02.11 Rayman102

Drámai, megható története van ennek az animációs filmnek, amire én személy szerint nem számítottam. Maga a film vicces és lekötött. Ajánlom másoknak is.

2015.06.30 padfoot8925

Eredeti, nagyon vicces volt :) Aki egy mai animációs filmre vágyik nyugodtan listába szedheti ezt a darabot. szerintem egy felnőtt ember is nagyon szívesen megnézi mert nagyon humoros és kedves mese is.

2015.05.23 smith

Nagyon tetszett! Kicsit felnőttes a mese, van benne pár szomorú rész, de ennek ellenére a gyerekek is szeretni fogják kellemes humora miatt. A látványvilág is szuper.