Mindenki szereti a bálnákat

Big Miracle

2023.01.01 Dorkateo

A film igaz történet alapján készült, valakik korábban tényleg kimentették a bálnákat a jég fogságából. Nyilván a hollywoodi gépezet giccses sziruppal öntötte le a forgatókönyvet, és egyértelműen a szívünk melegségére apelláltak. De a nagy szív nagy ... Több

2018.04.07 indingo

Valóban igazi csoda a film. Hihetetlen a története. Hatalmas összefogás eredményeképpen tudták megmenteni a bálnákat! Egy fontos ügy érdekében mindenki el tudta felejteni a nézeteltéréseket.

2018.04.16 TomÁcs

Milyen sok ember adta az idejét, a munkáját, a találmányát ahhoz, hogy néhány állatot megmentsenek. Szuper kis történet, külön tetszett, hogy a végén bemutatták az eredeti szereplőket.

2019.04.27 petraszab

Szép és mély mondanivalójú film. Elképesztő a története, elég jó lett a megvalósítás is.

2015.08.17 Aranyhal

Szép film, amit az egész család élvezhet. Megható, látványos, ellazító. Igazi élményt nyújtott mind a történet mind a képi világ. Érdemes legalább egyszer megnézni!

2015.05.08 Helgus

Fantasztikus film! Akaratunkon kívül elgondolkozunk azon , hogy mi emberek mikre lehetnénk képesek ha összefognánk egy-egy ügy érdekében. Mindenkinek csak ajánlani tudom.