Bébi úr

The Boss Baby

2017.04.19 spikeZ

Őszintén szólva nem tudom, mit zabálnak ezen külföldön. A Dreamworks animációs filmjei soha nem jöttek be igazán, és igazából ez sem győzött meg. Ez a beszélő kémbébi nem igazán az én műfajom, és a humora sem fogott meg. Átlagos, maradjunk annyiban.

2017.04.13 skyman

Ami a sztorit illeti, csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz: gyenge. Valamivel itt nagyon mellélőttek. Vannak benne jó poénok, de ez inkább egy alsó-középkategóriás film, annak minden nyűgével, bajával.

2018.07.23 Trk_Virag

Hihetetlenül aranyos és érdekes.Végig lekötött.Egyszerűen imádtam. Egy kis kikapcsolódásra tökéletes, bárkinek ajánlom.

2017.04.17 lexlutor

Na engem az ilyen filmekkel lehet kikergetni a világból. Nagyon gyengék voltak benne a poénok, értem én az utalásokat benne, de egyszerűen rosszul lett megírva, merthogy nem vicces, sőt. Nekem kimondottan kínos volt, maradok inkább a Zootropolisnál, de ez messze van a nívótól.

2017.04.15 Thor

Szerintem nagyon jópofa animációs film lett, nem akar sokat, de amit mutat, azt magabiztosan teszi. Vicces, szórakoztató, és a kisebbeket láthatóan lekötötte a moziban. Nekik készült, de felnőtt fejjel is lehet rajta nevetni. Merem ajánlani.

2017.04.23 zelmaci

Az az egy baj van a filmmel, hogy a poénok vagy nagyon jók, vagy iszonyat gyengék. Szerintem ez a differencia nagyon tönkreteszi, de ettől eltekintve egy nem rossz film.

2019.01.13 [email protected]

Eléggé elképzelhetetlen

2017.04.16 Theon96

Nagyon gyenge, rosszul van megírva. Abszolút nem vicces. A gyereket se kötötte le. 1 pont.Nem ajánlom.

2017.07.23 Filmvirág

A tréler alapján rosszabbra számítottam, de sikerült ügyesen kanyarítani a történetet! Ajánlom!