Cartouche

Cartouche egy igazi törvényenkívüli figura, aki egy tolvajbanda vezéreként azért küzd, hogy igazságot szolgáltasson a szegényeknek. Csapata és egy szépséges cigánylány segítségével sikereket érnek el, de nem mindenki nézi jó szemmel a tevékenységüket.

(hp)

Jean Rochefort
Jess Hahn
Alain Dekok

2019.08.28 indingo

Belmondo egyik klasszikus filmje és a gyönyörű Claudia Cardinale-val fantasztikus párost alkot. Egy kicsit jó elvarázsolódni ebben a kosztümös filmben főleg, hogy azt hozza amit elvárunk tőle és ettől igazán jól szórakozhatunk rajta.

2018.10.01 zirgon

Egy kicsit furcsa élmény volt, nem egészen erre számítottam, de a fim alapjában véve nagyon szórakoztató. Az alakítások egy kissé teátrálisra sikeredtek és olyan volt, mint egy kabaré. Szerintem érdemes megnézni, legalább egyszer, már csak Cardniale és Belmondo miatt is.

2016.01.22 gennaddifix

Gyerekek, nem sok hozzáfűznivalóm van, ez egy kultfilm, amit mindenkinek látnia kell. Lehet, hogy ma már egy kissé megkopott, de ettől még ugyanolyan izgalmas és humoros, ma már ezt a két elemet ritkán vegyítik egy filmben, így ez egy igazi különlegesség is. Látni kell!