Karácsony, véres karácsony

Christmas Bloody Christmas

2024.01.02 hátadlegyenelöl Nézhetetlen

Vállalhatatlan

Kritikán aluli. Ezt a pénzt nyugodtan utalhatják nekem is legközelebb. Vallatni lehetne vele.

2022.12.11 polgy

Winterminator

Teenager horrorként indul (de nem tinikkel), és a Terminátor első részére hajazva zárul, amiből nem is csináltak titkot a készítők. Abszolút B (vagy rosszabb) kategória, amin szerintem nagyot dob, ha karácsonykor (főleg ha Kevin és társai helyett) nézi meg valaki.

2022.10.19 stif

Az biztos, hogy ehhez a filmek erős idegek kellenek, meg igazából egy bizonyos fajta ízlés is, szóval tudom, hogy valakinek nagyon fog tetszeni...;)

2022.11.15 feherhat

Fuh, gyerekek ez nagyon brutális és őrült film. Szerintem imádni fogjátok ti is! :D

2023.12.26 Kóborló

Karácsonyi őrület

Két karácsonyi látogatás közt keresgéltem valami karácsonyi tematikájú horrorfilmet, és hát így futottam bele Joe Begos rendező új filmjébe, a Karácsony, véres karácsonyba (amelynek az előzetesével többször is találkoztam így az ünnepeket előtt egy m... Teljes kritika

2023.03.04 erahurka

Megvett kilóra az agyonszűrőzött, neonfényes, zajos képpel és a retró hangulattal! Néhány gyilkolás lehetett volna picit látványosabb, de ezt leszámítva imádtam. Poén az egész, de szerencsére nem játszik rá túltolt humorral.

2023.12.26 tmotm

Sarah Connor

Vannak azok a bizonyos mi vagyunk az erős nők filmek, amitől mindenkinek a hányása folyik végig a nyakán, miután megnézte, annyira sza... rosszak (igen, odafigyelünk az ifjúság fejlődésére). De vannak ezek a filmek, amik nem a FAKE LIBSI pénzhajhász világnézet jegyében születtek, és lehet őket élvezni is. Na, ez a film ilyen, és tudom is mindenkinek ajánlani. Nem, ez nem egy eget rengetően hatalmas alkotás, ami tarolni fog az Oscáron, hanem az a fajta film, ami naggyá tette Hollywoodot, és amiért megszerettük a filmeket. Szóval mindenkinek merem ajánlani.