Sils Maria felhői

Clouds of Sils Maria

2018.09.23 Berto49

Megnéztem ezt a filmet, de az égadta egy világon nem történt benne semmi! Szeretnék már egy olyan filmre találni, amelyik végig leköt és szórakoztat, de nem megy a dolog. Erről az egyik kritika azt írja, hogy helyette a Birdmant nézzük meg. Köszönöm ... Több

2016.04.23 Leoni

Volt pár érdekes jelenet számomra, de többnyire nem értettem, hogy merre haladunk, és miért kapnak egyes dialógusok fontosságot. Főként a fiatal sztárocska volt idegesítő a történet szempontjából.

2016.05.05 irodalmialkotas

Olivier Assayas aztán igazán zavarba tudja hozni az embert. Képes arra, hogy készítsen egészen erős és intim szerzői műveket (Irma Vep, Tiszta vagy a Május után), ugyanakkor az sem példa nélküli, hogy totális, hovatovább értelmezhetetlenül gyenge fér... Több

2015.08.26 csongi888

Már régebben láttam, művészfilm kedvelőknek ajánlom. Nekem sajnos nem adott eleget a film. A színészekben sztem több van mint amit megmutattak vagy megmutathattak, mert a karakterekben lévő feszültség nem minden esetben bontakozott ki a film végére..

2017.04.14 bahhama

Maga a film nem tetszett annyira, de Juliette Binoche játéka nagyon. Bátran meg meri mutatni a legelgyötörtebb es legkevésbé szép arcát, hogy a következő jelenetben újra dögös és vonzó lehessen.

2015.07.30 Toncsi

Teljesen jó film, a műfaj felé támasztott minden elvárásnak megfelel. Az operatőri munkát külön kiemelném, igényes, szép képekkel dolgoztak. Olivier Assayas nyugodt tempóban építkezik, de a film egyszer sem laposodik el, a dráma és a feszültség pedig jelenetről jelenetre fokozódik. Szép munka!

2015.02.11 nandiwrc

Nekem nem tetszett. Lassú sztori, értelmetlen történések. Lehet az én hibám, de nekem akkor sem jött be.

2016.01.23 jazzy

Juliette Binoche és Kristen Stewart is lenyűgözp alakítást nyújtottak a filmben. Olivier Assayas rendezése letisztult, érett. A mondanivalót erős és érthető képekkel képes megjeleníteni. Ez a dráma valóban jól sikerült, sem a színészekket, sem pedig a rendezés nem érheti negatív kritika. A filmet mindenkinek ajánlom.