Pont az a dal

The High Note

2024.03.20 Török389133

Nagyon unalmas az egész.

2020.08.20 Szilonka

Dakota Johnsonnak nincs túl sok arca, mindig ugyanaz a karakter ugyanaz a félszeg mosoly. A film sem egy nagy eresztés, de legalább a dalok jók.

2020.09.06 TomÁcs

Igazi nyári romkom. Nem egy túlerőltetett valami, szuper dalokkal, és színészekkel.

2023.12.03 Fikatours_blogger

Mentségére szóljon a történetnek, hogy tartogat a végére egy fordulatot, de alapvetően untam a sztorit. Az pedig egyenesen lesújtó, hogy Diana Ross lánya felett is így eljárt már az idő.

2020.09.12 Timcsi

Az előzetes alapján egy szuper érzelmes romantikus filmre számítottam, ami nem csak a pozitív dolgokról szól, hanem megmutatja az élet keserű oldalát is. Szerencsére nem csalódtam, tartalmas film volt néhány pazar dallal.

2020.07.11 vertigo

Kicsit meglepődtem, hogy Dakota Johnsony is a színészgárda között találtam, nagyon jól állt neki ez a szerep, szerintem több ilyet kellene vállalnia. Amolyan keserédes az egész, de szerintem közel sem annyira, hogy esetleg borús hangulatba hozza az embert.

2020.10.28 Kazydo

A címe szerintem nem passzol a film mondandójához, sokszor mellé lőnek a magyarok ebben. Több helyen olvastam kritikában, hogy mese habbal ez a film, de kérdem én, miért kellene minden filmnek véresen komoly témákat feszegetni ebben a feszített tempó... Több

2020.10.19 Tyoci

Egy könnyed filmre vágytam az estére, és ezt kaptam. Teljesen elégedett voltam vele. Akinek a szívéhez közel áll a zene, annak talán egy remek megerősítés lehet ez a film, hogy kitartson álmai mellett. Bár nem volt annyira realisztikus, sok féle reak... Több

2020.07.05 huszdominik

Kellemes, könnyed vígjáték, Dakota Johnson különösen jó alakítást nyújtott. Számomra eddig ez az év meglepetése.

2020.07.28

Az, hogy milyen problémái vannak a főszereplőnek, szerintem borzasztó kevés egy filmhez. Unalmas és száraz volt, szerintem a délutáni telenovellák színvonalát sem éri el.

2020.06.28 petya1001

Mit mondhatnék...nagyon üdítő filmélmény, minden tekintetben megéri megnézni, nekem konkrétan feldobta a napomat, és egy ilyen élményre már nagyon szükségem volt!