Megjött Apuci

Daddy's Home

2018.08.17 urbanistaa

A film nagyon vicces, jók a viszonyok, a két apa közti rivalizálás nagyon vicces, főként hogy ennyire más természetűek. Humoros, frappáns és pörgős film.

2016.09.15 Vviktor

Sablonos, kisé unalmas vígjáték. Moziban nem volt érdemes megnézni. A színészek alakítása is átlagos és nem hozott semmi újat. A sztori közepes, semmi extra!

2017.03.27 Szinano

Fergetes vígjáték, aminek minden egyes percét élveztem, egy perc üresjárat nem volt a filmben. Nyilván előre lehetett tudni, nagyjából, hogy végződik majd a történet, de az oda vezető út volt jelen esetben szórakoztató.

2016.09.22 kecsaa

Nem is jó, nem is rossz, átlagos film, így 3 csillagot adok rá. A legnagyobb problémám az volt vele, hogy szinte az összes jó poént előtték a film előzetesében, így egy picit csalódottan jöttem ki a moziból.

2016.04.05 Panda

Annak ellenére hogy viszonylag sablonos film, mégis nagyon jól szórakoztunk rajta, mert végig pörögnek az események és jó a humora a filmnek. Moziban láttuk, nem bántuk meg!

2017.08.28 ocskol

Kiváló kis vígjáték, szem nem marad szárazon. A történet aranyos na és persze kiszámítható, de ez nem bj. Várom a folytatást, azt is biztosan megnézem majd.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Sablonos, kissé unalmas vígjáték, nagyon is tucatfilm. Moziban nem volt érdemes megnézni. Egyszer nézhető, felejthető film, inkább gyenge alkotás, semmi extra.

2016.08.16 Macika

Közepes, sablonos vígjáték középszerű poénokkal. A színészek alakításában sem volt semmi extra, de azért egyszeri nézésre szórakoztató de sokat ne várj tőle!

2016.09.17 krazucsi

Egyszer-kétszer nézhető vígjáték, ami nem okoz maradandó élményt, de egy fárasztó nap után fel tudja dobni az embert. Mark Wahlberg és Will Ferrell is nagy kedvencem, de mindkét színésztől láttam már jobb vígjátékot.

2016.04.27 Kutyus

Kicsit sablonos vígjátéknak indult, de beindult és összességében egy pörgős, érzelmeket is kifejező, szórakoztató vígjáték. Laza estékre kiváló, korosztály nélkül nézhető!

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Sablonos kis amerikai vígjáték nak mondanám de mégis lekötött és végig nevettük a filmet a moziban. Igaziból reális a problémát vet fel éss humoros köntösben ben adja elő. Könnyed film kellemes kikapcsolódás.

2016.02.02 Kandurbaba

Pörgős, akciódús és vicces vígjáték, ami végig leköti az embert, egy percig sem untat. A színészek karaktere ütős, beleillik a műfajba, jól alakítanak.

2016.02.08 RobThe10

Mark Wahlberget mindigis bírtam, ahogy Will Ferrelt is. Az hogy ez a páros összejött, nagy köszönetet mondok, mert elképesztően jó vígjátékot csináltak ketten. Mondjuk néhány poén erőltetett volt, de hát hol nem az? :)

2016.03.09 Vibozsofi

Tetszett a film, nagyon jófejek a karakterek. A befejezés volt a legtalálóbb, tetszett a csattanó. Vidám, felemelő film, csak a pótaput sajnáltam néha a sok szívatás miatt.