A legkúlabb nap

Der geilste Tag

2021.04.24 dandelion1983

Könnyed hangvételű, mégis mély film, ami szórakoztat, megérint és elgondolkodtat. Szuper választás a szereplőpáros, a sztori, a zenéje, minden rendben van. Szerettem.

2016.05.27 Bogi87

Keserédes, sírva- vigadós történet, igazi dramedy. Bár a halál ténye végigkíséri a filmet, az mégsem erről szól. A boldogság keresése, a legkúlabb nap megélése a film fő témája.

2020.12.19 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Hát nekem nem lett a legkúlabb filmem. Ezerszer lerágott csont, elcsépelt poénok és képsorok. Unalommá váló bohóckodás és semmitmondó ripacskodás. Ja, nagyjából ennyi.

2017.04.10 indingo

Tetszett a film, bár hasonló történetűt már láttam. Az orvosi "műhiba" béna volt, az asszonynak egyből feltűnt a dolog, de az orvosnak semmi. Voltak benne jó poénok.

2017.08.30 Deku

Nagyon remek film lett. Én személy szerint oda voltam érte teljesen. Nagyon jól hozták össze a történetet a karakterekkel és ettől nekem nagyon hangulatos lett. Elvarázsolt.

2016.05.24 VvV

Tegnap volt szerencsém premier előtt látni a filmet. Összességben egy jó filmnek tartom, bár voltak benne kicsit fárasztó részek. Jó a humora és persze szomorú az egész sztori.

2018.04.16 TomÁcs

Az elengedhetetlen német poénok mellett voltak benne valóban humoros jelenetek is. Kicsit furcsa, hogy humoros egy ilyen történet holott léggé a halál került a középpontba.

2017.12.13 Greeta

Több filmet is az eszembe juttatta, de mivel nyertem rá a jegyeket így nem panaszkodhatom, meg amúgy sem, mert maga a történet tetszett, vicces is volt helyenként bár a vége szomorú.

2019.01.27 Timcsi

Furcsa, hogy az elmúlás a téma, ami körüllengi az egész történetet mégis számos vidám jelenet van belecsempészve.

2018.07.10 SzFa

Vígjátéknak egyáltalán nem nevezném, ez egy dráma volt. Drámának jó, de vígjátéknak tragikus. Elégé kiszámítható a történet. Viszont elgondolkodtató, de jobb lett volna, ha nem térnek el az eredeti történettől és nem akarnak neki boldog véget varázsolni.

2019.01.06 szabomarc

Sokkal jobb volt a film, mint azt vártam. A történet magával ragadó, fontos kérdést boncolgat. A csavar is tetszett benne, bár kissé talán számítani lehetett rá. Ajánlani tudom mindenkinek.

2016.10.08 szucszoli

Találó kifejezés ez, hogy keserédes. Én nagyon elgondolkodtam, hogy van-e ennél jobb film, ami férfi és férfi közötti kapcsolatot ilyen közelségben tudja leképezni a néző számára, miközben nem kifejezetten homokos emberekről van szó... bár azért egy ... Több

2017.03.12 NorbiP

Olvasva a véleményeket azt látom mindenki oda van érte, csak én nem. Szerintem erőltett, néha szánalmad poénok vannak benne. Ráadásul a történet sablonos, sajnálom, de én nem élveztem.

2016.12.07 Szorcsik

Messze a legjobb német film, amit eddig láttam, rengeteget nevettem rajta, de sírtam is rendesen. Ugyanis a film hol megnevetteti, hol pedig megríkatja a nézőjét. Érdemes megnézni.