Született szobalányok

Devious Maids

2020.04.23 Erika Czeglédi

Egész jó csak nincs befejezés.

2017.04.10 indingo

Egyelőre még bontakozóban van a sorozat. Az alapötlet tetszik, de azért a Született feleségek jobb volt. Picit több humort várnék, néha sokat szenvednek a szereplők.

2017.10.20 Bazzzsi

Az évadok előrehaladtával egyre humorosabb kis sorozat. Nagyon tetszik, hogy különbözőek a lányok és mindig van egy hulla a közelben ami felkorbácsolja a kedélyeket.

2018.04.14 TomÁcs

Érezni rajta a Született feleségek behatást. Történetben izgalmas volt, sok kurta szállal, gyilkossággal és szerelmi bonyodalmakkal. A végével nem vagyok kibékülve.

2018.11.11 VvV

Én nagyon kedveltem az alapstoryját, a humorát. A karakterek is jók voltak, kár hogy olyan esetlenül hagyták abba.

2017.07.23 Lonka

A Született feleségek lightosabb verziója. Hasonló lett a második évad az elsőhöz. Picit furcsa, hogy szobalányok, de a legdivatosabb ruhákban járnak.

2017.12.09 Greeta

Romantikus krimi vígjáték a besorolása nálam. Az évadok felépítése elég hasonló. Mindegyiknek az elején van egy gyilkosság és azt göngyölítik fel a részek során.

2019.01.25 Timcsi

Érezni a Született feleségek alkotói hatást. A története a folyamatos nyomozásokkal elég izgalmasra sikeredett.

2019.12.11 Eniq

Tökre szeretem ezt a sorozatot én is éreztem rajta a Született feleségek feelinget, de ez nem meglepő. Viszont nekem jobban bejött itt, hogy nem voltak hosszúak az évadok nem húzták nyúzták a történetet minden évad szuper volt izgalmas a rejtély rész... Több

2018.03.18 Plisetsky

Wow :D anyukám nézte minden kedden a tv-ben és mondta mennyire jó, szóval én is elkezdtem és simán utolértem őt. A részek csak mentek és mentek aztán mire észbe kaptam, el is fogytak. Szerencsére még fut, nagyon kíváncsi vagyok rá. A főtörténet nagyo... Több

2017.04.04 jozsagabri

Nagyon tetszik a sorozat mert vidám és a nem várt poénok frappánsak. A szereplők életvidám, pozitív egyéniségek,a történet miiden részben tartogat meglepetést. Érdemes nézni! :-)

2017.12.20 dakod

nagyon érezhető, hogy hasonló az alkotógárda, mint a Született feleségeknél. A fő szál egy Flora nevű szobalány rejtélyes meggyilkolása körül forog, miközben a többi lány (a titokztaos Marisol, az akaratos Zoila, az ambiciózus Carmen, az érzékeny Ros... Több