Dragon Ball Z: Resurrection of F

Dragon Ball Z: Resurrection of F

Dragon Ball Z: Fukkatsu No F

Egy békés napon Dermesztő seregének két életben maradt tagja, Sorbet és Tagoma a Földre érkezik, hogy összegyűjtsék a sárkánygömböket, melyekkel feltámaszthatnák vezetőjüket. Sikerrel járnak, Deremesztő pedig bosszút esküszik a Szuperharcosok… Több

Forgatókönyvíró: Akira Toriyama
Ország: Japán
Premier: 2015.03.30.

2019.08.11 Ms. Akárki

Minősíthetetlen püfölős mese. Tipikus fiús mese. Nekem nem tetszett. Eléggé sablonos és semmitmondó történet. Nem sok energiát fektettek bele. Az animáció legalább szép, bár a karakterek sokszor rondák hiába szép az animáció.

2017.05.19 Orosz István

Szerintem ez a movie, nagyon jól sikerült. Én örülök egy újabb Dermesztő vs Goku harcnak. Elég jól megmagyarázzák, és nagyon logikusan is, hogy dermesztő hogy tett újonnan ilyen hatalmas erőre szert.

2015.09.11 Bulki

Ez a rész kifejezetten azoknak készült, akik NEM nőttek ki és nem is akarnak kinőni a Dragon Ball-bó. Köztük én is. Megnéztem, és én azt éreztem, gyerek vagyok és ez így jól van. Majd szóltam anyámnak, hogy főzzön még egy adag csokis pudingot.:D

2016.05.04 gandalf01

Sajnálattal konstatáltam, hogy kinőttem a Dragon Ball-t. :( Látva ezt az új, feltámasztott verziót, megrohantak a nosztalgikus élmények, melyek a gyerekkoromhoz köthetőek, mint mikor pl. az óvónénik az oviben ezt kapcsolták be nekünk...komolyan...ez nem vicc!:D...gondolom ma ez már nem lenne lehetséges.

Értékelés: 6.5/10
(2016. 01. 29.)
Dragon Ball Z: F mint Feltámadás
Nem volt annyira rossz próbálkozás, de túl sok benne a logikai baki, így az igazi Feltámadás még várat magára… Talán majd a Dragon Ball Super!