Éjfélkor Párizsban

Midnight in Paris

2017.02.26 Hercegno

Csodálatos film. Ahányszor megnézem, mindig többet adnék rá, de már nem tudok változtatni. A hangulat, a képek, a zene, és mindig belegondolok saját életembe, hogy miért is vágyom máshová, miért nem itt és most próbálom a legjobbat, és felfedezni azt... Több

2015.05.27 titra

Közepes, romantikus film, borzasztó gyenge karakterekkel, nyilvánvaló végkifejlettel. A régi idők stílusa, és a művészeti vonal emel valamit az egészen, de azért sokat ne várjunk a filmtől.

2017.03.21 Péter

Imádtam ennek a filmnek minden egyes pillanatát, fantasztikus hangulatot teremtett, képes volt engem is bevonni a varázslatos világába. Csak ajánlani tudom.

2017.02.24 időjós

Régebben láttam már ezt a Woody Allen filmet, de jól emlékszem rá, hogy mennyire a hatása alatt voltam. Azt akartam, hogy ne legyen vége, mert még órákig elnéztem volna. Gyönyörűek benne a színek, a képek, a ruhák.

2019.01.08 urbanistaa

Owen Wilsontól és Kathy Batestől kicsit pörgősebb, karakteresebb szereplést vártam, bár ez az Éjfélkor Párizsban esetében valószínűleg a rendezés hiányosságából fakad.

2016.09.19 Vviktor

Owen Wilsont szeretem és jó színésznek tartom, és ebben a filmben is meggyőzött, nem okozott csalódást. Vicces, jó humorú, szórakoztató film, ami dráma kategóriában is elmegy.,

2015.11.24 S.Marika

Owen naiv és kedves,álmodozó karaktere fogott meg a legjobban,mintha ő lett volna maga az író Woody Allen. Ezek a filmek akkor igazán jók,ha át tudjuk érezni a történetet.

2015.08.07 Siriusalias

Nagyon egyedi hangulat ami tükrözi hogy Woody Allen munkája, a színészek jól lettek kiválasztva még Owen Wilson is jó választás, Marion Cotillardot meg amennyire nem szerettem pont annyira fordult ez meg na nem ennek a filmnek a hatására hanem az ált... Több

2015.10.11 Alexa

Remek film. Akárhányszor meg tudom nézni. Tetszik az alapötlet, szerintem sokaknak átfut a gondolatain, hogy sokkal jobb lenne egy korábbi korban élni. Az ember szerintem mindig a múltba vágyik, mert hisz abban, hogy akkor minden könnyebb volt.

2015.04.24 sullerb1022

Nem rossz film, kellemes kikapcsolódás a nézése. Bár valahogy nem éreztem Woody Allen tipikus rendezői sajátosságait, olyan volt mintha túl lenne dramatizálva a történet, a karakterek. De a színészek nagyon jók, Owen Wilson nagy kedvenc!

2016.02.09 pqrs

Szuper film! Vicces, elegáns, érdekes, pont olyan, amilyent az ember Woody Allentől vár.

2017.11.29 bukottangyal

Imádtam minden egyes percét. A sztori egyszerűen magával ragadja a nézőt. Elejétől a végéig élvezhető. Ahogy a főszereplő beszélget az írókkal és művészekkel, és ezzel túllép az írói válságján. Egyedi és szerintem fantasztikus ötlet. Egyik kedvenc filmem.

2016.01.01 justynaw

Remek ötlet volt Allentől, hogy összemossa múltbéli nagy emberek, és jelenkori karakterek világát, még biztos megnéznék pár ilyen filmet. Mert egyszerűen közelebb hozza számunkra azokat az alakokat, akikről annyit tanultunk, de sose láthattuk őket hús-vér embereknek.

2015.03.28 Dancer

Hát hol is kezdjem. Unalmas és gagyi, Woody Allentől sokkal-sokkal jobbra számítottam. Egy szó, mint száz... Nem tetszett.